5 chytrých prázdninových reklamních a marketingových programů pro rok 2022

5-chytrych-prazdninovych-reklamnich-a-marketingovych-programu-pro-rok-2022

Vytvořila tato propagace rozpočtů výrazně vyšší částku těsně před prázdninami? Už nejen to, ale prokliky na internetovou stránku a návštěvnost webové stránky online vytváří vyšší počet zákazníků, kteří nakupují online zboží právě o prázdninách. Zatímco jste trochu alternativní, toužíte si vytvořit definitivní, že byste možná také mohli mít strategii digitálního marketingu, která vyniká pro marketing na dovolené! Už není jasné, co má vzniknout? Shromážděte četbu pro nápady na marketingové strategie, které byste možná také mohli použít!

1. Proveďte údaje o odměně

Vzhledem k tomu, že možná máte také oblast, která má navíc weblog, zde je široká příležitost zaměřit se u vašich klientů na některé z vašich nejlepších produktů.

Zavedením současných znalostí do vašeho blogu je pro lidi jednodušší klikat na to, aby nahlédli, co chtějí pochopit, poněkud než bezcílné nakupování vaší internetové stránky. Tím, že jim dáte něco, na co mohou kliknout, budou nepochybně klikat na tyto produkty, což vám poskytuje větší pravděpodobnost, že by to mohlo vést k prodeji.

Nejlepší podíl je, že pocházíte, nepotřebujete omezit tyto znalosti o dárcích pouze na 1. Budete připraveni vytvořit jen několik dárkových průvodců, abyste je vytvořili konkrétnější pro vaši cílovou skupinu.

Vaše cílové publikum nepochybně být vysokoškoláky v Japonsku v USA, ale to byste možná také atomizovali dále. Zamyslete se nad tím, jak prezentovat současné znalosti pro studenty fakulty tím, že je rozdělíte do několika dalších dárkových průvodců, jako jsou:

 • Co dělat pochopte tuto sezónu ve svých fogey
 • Dárkové znalosti ve vaší přítelkyni
 • Nejlepší položky pod $ v této prázdninové sezóně
 • Existuje spousta nápadů, které byste se možná také mohli vrhnout a zaměřit se na své cílové publikum s různými druhy oznamte jim, že diskutujte.

  2. Použít elektronickou poštu jako reklamní a marketingový přístup

  Bude také snadné nechat svůj seznam elektronické pošty zapadnout hned v rušné sezóně dovolených, ale to by nepochybně pravděpodobně mohlo pravděpodobně to byla chyba.

  Vážíte si toho, že musíte svůj e-mailový marketing využít jako uměleckou marketingovou strategii pro dovolenou, která vás modeluje a navíc jiné korporace, se kterými možná také soutěžíte.

  Přesto si přejete, aby se vaše e-maily zobrazovaly. Pokud vaši příjemci elektronické pošty dostávají o prázdninách stovky různých e-mailů, je pravděpodobné, že se nebudou snažit využít každou minutu otevření. To je důvod, proč si přejete, aby otevřeli pouze ten váš.

  Aby to vzniklo, je daleko nutné vytvořit váš prázdninový marketing, který nemá obdoby. První ingrediencí, která se může prosadit u příjemců vaší elektronické pošty, je vaše sebekázeň.

  Pokud vaše elektronická pošta obsahuje něco o vašich produktech nebo společnostech, mrkněte sem a tam a obdarujte, co se vám líbí jeden, pak si určitě můžete také vytvořit svou elektronickou poštu o tom se znalostí, jak získat ty nejlepší položky.

  Jako příklad jde také o letmý pohled na něco, co si vážím tohoto:

  Šokujte svého milovaného jedním dnem a vrhněte se sem a tam na Bali toto 365 dní – a získáte všechny kousky, které chcete, kliknutím přímo sem

  Zatímco to upoutá jejich pozornost, nemělo by to být přehnaně prodejné, takže je to neodradí od múzy.

  Navíc jim dáváte motiv k otevření kliknutím na vaši elektronickou poštu!

  3. Zaměstnejte video propagující Spherical the Holidays

  O % korporací učí, že minimálně jeden kupující kupuje jejich produkty nebo společnosti z videa z jejich strategie propagace videí. Když to uděláte o prázdninách, se vší pravděpodobností toto číslo bude tlačit nahoru.

  Vyvolání prázdninových emocí ve vaší cílové skupině je základní složkou videopropagace. Vážíte si toho, aby se cítili, aby byli pohnuti se chovat.

  Níže je uvedeno jen několik nápadů, které mohou vzniknout:

  • Jednoduše vytvořte téma dovolené kolem produktů, které poskytujete
  • Přizpůsobte svou výzvu k akci explicitní demografické skupině o dovolené. letošní sezóna
  • Vyvolejte emoce strávené s rodinou o prázdninách

  Vector Illustration of video advertising

  Video marketing je jedním z více speciálních marketingových řešení, takže pokud je splněno pouze toto, zde je široký způsob, jak se během prázdnin vyrovnat s konkurencí.

  Vector Illustration of video advertising

  Dodatečně jde také o dárek. Aby to vzniklo, každý, kdo kupuje společnosti nebo produkty od nich, může také použít hashtag, který vytvoříte. Na konci každého týdne můžete také získat jednoho šťastného výherce a získat dárek zdarma pro dovolenou, která použila váš hashtag. To může také inspirovat více lidí k pochopení od vás, protože je pravděpodobné, že si něco vydělají!

  Vzhledem k tomu, že použití hashtagů nebo zahájení kampaně vytvořené uživateli jsou velké nápady, které byste možná také mohli pouze zaměstnávejte své sociální sítě k marketingu tak, jak byste to udělali vy, ale s větším zvratem na dovolené.

  Abychom toho dosáhli, možná byste také mohli mít úroveň zájmu na jedné platformě nebo využít spoustu různých, abyste diverzifikovali dosažení, které byste mohli vydělat. Například můžete také umístit/inzerovat přímo na Fb, Instagram, Twitter a TikTok při vytváření kalendáře oznámení.

  Budete připraveni sledovat propagační akce na svých stránkách sociálních médií, zveřejňovat informace o prázdninových nabídkách a výprodejích a inzerovat pomocí placených marketingových reklam o tom, co nabízíte pro sváteční sezónu.

  Digitální reklama a marketing V určité fázi prázdnin

  Vzhledem k tomu, můžete pravděpodobně pravděpodobně pravděpodobně pravděpodobně pravděpodobně předpokládat, že vytvoříte dopad spolu s vaším digitálním marketingem právě o letošních svátcích, je daleko nutné vytvořit definitivní, že se těmto ukazatelům věnujete.

  Tím, že vyčnívejte mezi svými klienty a svými klienty, o prázdninách získáte více klientů.

  Ať se budete chytat za to, abyste vytvořili co nejvíce ze všech forem sociálních médií, abyste si vysloužili dostupné fráze o vašich propagačních akcích a dovolenkových nabídkách nebo spojování pouze s poskytováním společností zabývajících se balením dárků, se budete snažit vytvořit jednoznačné, že začnete propagovat brzy .

  Vzhledem k tomu, že jste připraveni mít správně optimalizovanou strategii digitálního marketingu pro letošní prázdniny, určitě budete chtít kontaktovat nás v Elite Digital. Tvoříme, abychom naslouchali vašim přáním, vytvořili zakázku a vytvořili průlomové kampaně!

  2022