5 Mavenů a nevýhod Instagramu Reklama a marketing

5-mavenu-a-nevyhod-instagramu-reklama-a-marketing

Pokud jde o Instagram, existuje několik důvodů, proč to slouží k většímu důvodu než procházení našich fotografií. Vzhledem k tomu, že 60 procento jejích uživatelů rychle prohlíží den a cvičení cca minut při a čas na platformě, je to monumentální stroj pro digitální marketing stejně chytře.

Pokud bych měl pravdu říct, možná by vás možná také překvapilo, že údajně 640 procento instagramerů používá pozici k vyhledávání současných společností. Proto věříme, že by bylo úchvatným doporučením zařadit se mezi odborníky a záporáky instagramového marketingu. Tímto způsobem možná budete v prostoru, kde můžete oslovit účinnou marketingovou strategii pro své cílové publikum.

Dříve, než se pustíme do marketingu s Instagramem, pojďme se nejprve zeptat, proč marketing na sociálních sítích je vhodné vlastnit v myšlenkách. Existuje jen několik příčin:

 • Marketing na sociálních sítích pomáhá rozšířit povědomí o značce
 • Sociální média díky marketingu je mnohem jednodušší oslovit mnoho z nás mediální marketing nabízí vyšší míru konverze
 • Marketing na sociálních sítích je cenově výhodný

Jako možná budete v prostoru, který budete hledat, v případě, že ještě nevlastníte znalostní superdálniční online affiliate marketingovou strategii, je potřeba, abyste si ji sestavili. Pokud jde konkrétně o Instagram, právě zde jsou odborníci a zápory instagramového marketingu, které si přejete vlastnit v myšlenkách, když společně narážíte na nějakou představu.

PRO # 1: Instagram vám může pomoci oslovit více než jednu miliardu lidí

Vlastní instagramový účet více než jedna miliarda z nás? Ačkoli platformy sociálních médií obdivují Fb, YouTube a WhatsApp, že zachraňují větší zapojení, existuje více než milion takových, které se každodenně objevují na Instagramu.

První nejpřitažlivější věc na marketingu s Instagramem? Skutečnou skutečností je, že se možná nacházíte v prostoru, kde můžete oslovit velké publikum, jakmile zveřejníte jednu věc o své firmě nebo otisku.

PRO #2: Můžete si přizpůsobit své reklamy

Další výhodou, která zahrnuje, aby se Instagram stal zlomkem vaší marketingové strategie, je, že se možná nacházíte v prostoru přizpůsobit své reklamy. Toto obsahuje rozsah toho, co byste chtěli, aby naše reklamy byly. Ať už chcete používat fotografie, sestavovat příběhy na Instagramu nebo vymýšlet video či kolotočové reklamy, možná budete v prostoru, kde můžete na platformě plně využít svou fantazii.

Pro ty, kteří Nikdy jsem nevytvořil instagramovou reklamu dříve než, zde je několik klíčových aspektů, které je třeba v myšlenkách nastavit:

 • Určete si, co prodáváte
 • Znejte své cílové publikum
 • Pěstujte rozhodné povědomí o tiráži

Co ukončuje cenu instagramových reklam? Na druhém mezi 0 USD. a 2 $. (na život jako) za kliknutí. Určitě umístíte přepočet, abyste zachránili umístění své reklamy na platformě.

PRO #3: Můžete zpívat své konkurenty a jejich reklamu a marketing Technika

Když vymýšlíte strategii předávání, možná by pravděpodobně nikdy neuškodilo zkoumat křížovým testem, co dělají vaši soupeři. Instagram to usnadňuje naplnit. Přechod na síťovou stránku konkurence vám umožní nahlédnout do toho, co více či méně sdělují, s jakou jistotou to zveřejňují a do mapy, kterou si berou se svými zákazníky a potenciály.

Cíl tady je nekopírovat to, co dělají. Je to vynalézt, abyste si byli vědomi jejich schopností, abyste mohli být v prostoru, kde můžete dosáhnout ještě lepší věci.

Graphic showing ahead of the competition

Jedna věc, která je na marketingu s Instagramem monumentální, je, že jste v prostoru generovat předávání pro vaše marketingové tipy. Máme osvětlit, v případě, že prodáváte lůžkoviny a jeden z vašich potenciálů zveřejní obrázek současného šidítka, které prodali z vaší firmy, možná budete v prostoru zlomit příspěvek pro vaši síťovou stránku.

To je strhující vědět, protože společnosti a producenti, kteří dělají podíl na konkrétních osobách, poskytují 2,5krát vyšší míru konverze. Tato schopnost, že jste více než dvakrát tak zdánlivě pro scrollery, křičet na vaše produkty nebo vynalézt výfuk pokaždé, když jsou vystaveny vašemu konkrétnímu člověku generovanému předání.

PRO #5: V současnosti můžete získat peníze z vesmíru úvaha znamená, že se po ukončení okamžitě změní v prodej. Díky některým marketingovým nástrojům Instagramu můžeme nyní vymýšlet nákupy přímo na pozici. Je to díky jejich záložce Shop.

Jedna věc, kterou možná budete chtít ukončit, je přidání „nakupovatelných příspěvků“ na vaši síťovou stránku. To zahrnuje přidávání značek k vašim fotografiím s popisy produktů a cenami. Budete v prostoru, kde můžete vymýšlet peníze, aniž byste museli zaplnit vaši internetovou stránku na Instagramu.

Když přijde na odborníky a nevýhody instagramového marketingu, teď Jsme si vědomi některých solidních odborníků, podívejme se na několik nevýhod.

Jak možná můžete hledat jeho výhody, Instagram je extrémně efektivní. To také neznamená, že neexistují jiné platformy sociálních médií, které by to nemohly za své peníze rozhýbat.

I když Instagram vlastní Fb, Fb má dvojnásobný počet přispěvatelů – 2,6 miliardy . Čím více nás je na platformě, tím více z nás může být v prostoru, kam dosáhnout.

CON # 2: Práce s influencery může být složitá

Udělalo to 69 procento marketérů v celé Americe využívá své influencerské rozpočty na Instagramu? Ano, udělat z influencera zlomek vaší představy o digitálním marketingu by možná bylo vhodné. Ve stejnou dobu existuje jen několik „proti“ v myšlenkách:

 • Influencer by možná byl možná nákladný
 • procento influencerů očaruje padělané sledující
 • Oblíbenost influencera může vymyslet nebo zničit váš otisk
 • Dotované příspěvky možná by to mohlo být pro uživatele instagramových scrollerů odrazem
 • Hledání vhodného influencera by možná bylo vyčerpávající
 • Workout tips influencer

  Sečteno a podtrženo zde je v případě vašeho cílového publika zdlouhavé a vyčerpávající výkřiky o tom, zda by influencer možná možná být nejužitečnějším financováním vaší představy o strategii. Za žádných okolností to není to, co váš otisk potřebuje.

  Workout tips influencer

Není pro vás žádným překvapením, že období Z preferuje obrázky a filmy na sociálních sítích. V období mezi námi více než pochlubte se delšími příspěvky a statistikami. Nicméně pokud existuje jedna věc, na které se mohou všichni lidé shodnout, je to, že online existuje „příliš neslýchaná úžasná věc“.

Kdysi se hledalo v 2019, který byl potvrzen mezi rolováním a upozorněním na Instagramu, platforma jistě ovlivňuje rozsahy motivace a způsobuje nudu. Hlavní věc, kterou je třeba si uvědomit s tímto „conem“, je neuchovávat své kompletní marketingové tipy na platformách sociálních médií. Investujte dostatek prostředků, abyste vynalezli efektivní dopad – abyste nerozdrtili své následovníky.

Workout tips influencer CON #4: Hyperlinks and Jabber Vlastnictví má své výzvy

U těch, které se na Instagramu objevují jen párkrát, jste potenciálně viděli, že možná máte prostor, kde je ideální odkaz na váš životopis. Vzhledem k tomu, že odkazy na klikatelné odkazy nelze přidávat za účelem sdílení v příspěvcích, tím jsou odkazy na Instagramu méně efektivní.

Skutečností je, že odvětví nebo vydavatelství mohou zvýšit své příspěvky přidáním odkazu. Vzhledem k tomu, že Instagram tuto možnost nevlastní, je platforma méně chytře oblíbená než Fb (v tomto případě).

Upozorňujeme, ať zveřejňujete nebo na co odkazujete, uvědomte si úchvatný tisk Instagramu. Zbytek, který zveřejníte na jejich platformě, je váš. Ve stejnou dobu jejich umístění osvětluje: „Ukončujeme, netvrdíme, že máte vaše předání, ale udělujete nám licenci k jeho použití.“

Je zde určitá ironie. Zatímco vy těžíte z marketingových nástrojů Instagramu a využívání jejich platformy pro digitální marketing, mohou legálně zachránit potěšení z vaší vynalézavosti – bez poplatků. Použijí to, co uvádíte na trh pro svou síťovou stránku, aby propagovali svou polohu.

Math equations written on a blackboard - mathematics and science conceptsCON #5: Instagram má algoritmus, který spouští maskování displeje

Nejlepší způsob, jak reprezentovat algoritmus Instagramu, jsou tipy a signály platformy, které řeší rozdílné předávání hodností. Pokud jde o vaši znalostní superdálniční online affiliate marketingovou strategii a dokonce i vaše běžné příspěvky na Instagramu, Instagram je neustále zodpovědný za mapu, kterou zobrazuje.

Téma, kterým je Instagram, je uznáno za přepnutí svého algoritmu bez důvodu nebo varování. Tato schopnost, kterou jste si vybudovali díky svým monumentálním marketingovým tipům, obdivuhodně. Nicméně, náhrada algoritmu by možná možná také ovlivnila vaše zapojení v mrknutí oka.

Existuje pro toto řešení? Existuje několik pokynů, které mohou vynalézt jednodušší zacházení s algoritmem:

 • Naplánujte si své příspěvky ve výšce web předá návštěvníkům online časy (nejvhodnější jsou pozdní ráno)
 • Příspěvky v agendě na rutinní bázi
 • Rozšiřte hashtagy pro své příspěvky
 • Přidejte nálepky Instagramu (pro rozšíření viditelnosti)
 • Rozšiřte analytické nástroje Instagramu o možnosti monitorování

Dovolte nám, abychom vám pomohli vyniknout v digitální reklamě a marketingu

Nyní, když je mezi odborníky a záporáky instagramového marketingu více, můžete si ve skutečnosti popovídat s naší lokalitou a dozvědět se více o celkovém digitálním marketingu. Poskytujeme velké množství záznamů v případě vytváření marketingové strategie, dosahování cílového publika a monetizace.

Možná bychom vám také umožnili s optimalizací sítě předat a vytvořit síť. Navíc vám můžeme nastavit, abyste byli aktualizováni s průmyslovými znalostmi. Pro ty, kteří by možná měli také nějaké dotazy, připomínky nebo obavy, se na nás kdykoli obraťte.

See also  Metoda zpeněžení TikTok: 10 společných ukazatelů, které musíte dát dohromady