5 návrhů digitálního marketingu ke zvýšení konverzí

5-navrhu-digitalniho-marketingu-ke-zvyseni-konverzi

Digitální marketing a marketing se začaly spoléhat na originální metriku značky známou jako poplatky za konverzi.

Slyšeli jste o tom někdy? Není důvod k panice! Konverzní strategie je vaší příležitostí ukázat regionální společnost na věrné zákazníky.

Nepřestávejte si číst, abyste zjistili, co jsou to poplatky za konverzi, a 5 programů, abyste z nich vytvořili většinu, abyste učarovali vaší společnosti následující úroveň.

Table of Contents

Co jsou míry konverze?

Na této planetě digitálního marketingu a marketingu je poplatek za konverzi podíl těch, kteří váš region a celkovou požadovanou akci. Tyto formy požadovaných akcí spočívají v tom, že se stanete členem seznamu adresátů, zaregistrujete se u poskytovatele nebo zakoupíte jednu věc od vaší organizace.

Poplatky za konverzi se mohou odehrávat ve všech směrech, kdy prostřednictvím vaší online online stránky můžete optimalizovat návštěvnost online stránky ve svém regionu, pamatujte na optimalizaci každé stránky online. Například na vaši domovskou stránku, stránku přistání online, stránku s cenami online a dokonce i vyskakovací okna. Nerozbíjejte cenné schopnosti, aniž byste si to uvědomovali!

Teď, když jsou pravděpodobnosti, budete se také velmi chytře ptát, jaký je užitečný poplatek za konverzi? Vhodné konverzní poplatky, které se vyhřívají ve většině marketingových a marketingových metrik, jsou subjektivní pro dané odvětví a sledují cíle společnosti, která je obklopuje. Například mírný poplatek za konverzi v oblasti elektronického obchodu v rámci potravinářského/nápojového průmyslu je 5,5 %, avšak sektor péče o vlasy se pohybuje kolem 3,5 %.

Nejúčinnější vzorec, který byste měli získat budete lpět na těsném dialogu, abyste viděli požadavky vašeho odvětví a porovnali svůj pokrok. Můžete to také udělat tak, že se obrátíte na kontakty ve vašem odvětví nebo použijete stránky, které pro vás shromažďují data a každoročně je aktualizují, abyste měli na paměti, že by snad bylo možné aktualizovat v zásadě nejaktuálnější trendy.

Zjistěte, jak vypočítat konverzní poměry

Teď, když jsou pravděpodobnosti, se také velmi chytře zeptáte, jak vypočítám své poplatky za konverzi? Váš poplatek za konverzi se vypočítá jako rozdělení sortimentu konverzí podle celkové společnosti a poté toto číslo vynásobíte číslem 08. Například by pro vás mělo být důležité vypočítat seznam elektronické pošty opt-in, můžete dobře možná využít tento vzorec. Sortiment signálu elektronické pošty-us můžete rozdělit celkovým sortimentem online návštěv online stránek, poté jej vynásobte 100. Aby to bylo ještě méně komplikované, měli byste mít 500 lidí, kteří se připojili, a 23, regionální společnosti, váš poplatek za konverzi by byl 2,5 %.

See also  Zvyšování efektivní marketingové a marketingové strategie Abet-to-Faculty

Proč Konverzní poměry dobře známé?

Existují dva druhy poplatků za konverzi: nadměrné a nízké. Nadměrné poplatky za konverzi jsou nejžádanější díky metodice it, kterou váš region, volby nebo webový formulář osloví vaše cílové zákazníky, aby je přeměnili z pasivního prohlížení na akci. Nízký poplatek za konverzi může znamenat, že váš formulář je zastaralý, váš region je postupný nebo jsou nefunkční hypertextové odkazy na umístění, což je připraveno vytvořit lidi, kteří celkově méně důvěřují vašemu regionu.

Nicméně buďte vzhůru, „neochvějné“ poplatky za konverzi jsou subjektivní.

Poplatky za konverzi jsou zásadní pro vaši marketingovou a marketingovou strategii, protože pomáhají měřit výkon vašich marketingových a marketingových aktivit. Zde je vysoce zákonné při pokusu zasáhnout cíle. Nízké konverzní poplatky mohou pomoci ovlivnit schopnosti zákazníka cvalem nebo dovednostmi s vaší online online stránkou a přidělit vaší organizaci peníze tím, že uvedete, co funguje a co se také zlepší pro kupující s mírně nadbytečným financováním.

5 Systems to Pork up Conversions

Poplatky za konverzi jsou životně důležité, protože pomáhají jako plán měření úspěch vaší společnosti online. Nyní, když si uvědomujete, co jsou poplatky za konverzi a proč jsou pro vaši společnost důležité, uvádíme níže našich 5 nejjednodušších tipů pro zlepšení konverzí.

1. Využijte strategickou implementaci

Čtyři oblasti, u kterých je největší možnost očarovat potěšení z optimalizace poplatku za konverzi (CRO) jsou vaše domovská stránka, stránka s cenami online, weblog a stránky přistání.

Domovská stránka: Zde je váš první dojem a první příležitost vyřešit ocenění regionální společnosti. Můžete také vytvořit v podstatě většinu z bezplatného signalizačního tlačítka, chatbota nebo hypertextových odkazů na produktová data, která vyžadují cvičení a zapojení od vašeho schopného zákazníka.

Cenová stránka online: Vaše online stránka s cenami poskytuje formu -nebo-rozbít data pro společnost. Můžete také generovat potenciální zákazníky a původní zákazníky nabízením cenových nabídek vstupenek ve vyskakovacím okně nebo sdílením kontaktních údajů pro mimořádné schopnosti. Zahrnutím možnosti přihlášení pro jejich e-mailovou adresu můžete být připraveni zpřísnit poplatek za konverzi a zároveň poskytnout klientovi potřebná připojená data. Navíc nyní lpíte na metodice komunikace se svými potenciálními zákazníky, kteří nejsou absolutně závislí na tom, že se vrátí do vašeho regionu.

Blogy: Blogy, které se vyhřívají v tomto, mohou vaší společnosti poskytnout odborná data a možná by mohly přeměnit čtenáře na původní potenciální zákazníky. Můžete také vytvořit v zásadě většinu názvu akce (CTA), který čtenáře vyzve k zaslání interních údajů zákonným způsobem na jeho elektronickou poštu.

Touchdown Pages: Tyto stránky drží absolutně nejlepší mírný poplatek za konverzi všech registračních formulářů na %. Můžete také převést svůj cílový trh tím, že je necháte připojit se prostřednictvím optimalizovaného přilnutí nebo tím, že svému publiku nabídnete bezplatný užitečný zdroj ke stažení, abyste vytvořili v podstatě většinu, zatímco zachytili jejich kontaktní údaje pro budoucí pobídky.

2. Pork up Area Navigation

Jeden z mnoha perfektních důvodů pro nízké poplatky za konverzi prozradit procházení webové stránky online. Marketingové a marketingové plány zaměřené na konverze kladou důraz na to, aby byly dovednosti uživatele na vaší online online stránce nebo aplikaci co nejjednodušší. Můžete se také ujistit, že vaše pop-uspresent rate a již neodvádí pozornost od zpráv ve vašem regionu. Můžete také využít nástroje pro prognózu, vyhřívat se v tepelných mapách a objevovat A/B, abyste se ujistili, že navigace ve vašem regionu je tak snadná, jak je to jen možné.

Web design structure and layout

Navigace v oblasti může navíc zlepšit dostupnost pro ty, kteří jsou handicapované. Pokud po pravdě řečeno, měli byste plně ignorovat uživatelské dovednosti, mohli byste být připraveni ztratit až 500 % vašich online zákazníků, takže je velmi důležité zajistit, aby váš region plaval a forma byla tak nevzrušená, jak jen to lze.

Web design structure and layout 3. Využijte cestu konverze

Konverzní trychtýř, známý také jako prodejní trychtýř je marketingový a marketingový nástroj, který vám pomůže otisknout to, čím prochází vaše schopnosti. Začíná ve chvíli, kdy se zákazníci se schopnostmi dostanou do vašeho regionu poslední cestou k úrovni konverze, proto je to znázorněno jako zužující se trychtýř.

Tři ingredience konverzního trychtýře jsou objevování, zvažování a konverze.

Objevování: Tato fáze popisuje poslední ty, kteří se dostanou do vašeho regionu a narazí na vaši společnost .

Úvaha: Zde se vodítko promění v potenciálního zákazníka a klient se začne učit extra o kurzu se schopností hobby.

Konverze: Dříve nebo později se v této fázi klient rozhodne, zda se přemění v zákazníka. Na této úrovni znají podnik a možnosti a nyní lpí na pravděpodobnosti vymýcení a změny v loajálního zákazníka.

Zde je podstatná ukázka toho, jak můžete být dobře připraveni naplánovat cval, kterým chcete očarovat své zákazníky. Tím, že zadáte cíle a strukturu, vyhříváte se v trychtýři, také zajistíte, aby vaše organizace a region byly v souladu s optimalizací konverze regionu.

Sociální média jsou pro digitální podnikatele důležitá. Využití reklam na sociálních sítích může pomoci zákazníkům s možností konverze s rozpočtem, který je pro vás příjemný. Při navrhování reklam na sociálních sítích se chcete ujistit, že mají pevný viditelný a strukturální vztah k vaší ceně. Tento pocit kontinuity zvyšuje povědomí o ceně, a když se uživatelé podívají na vaše reklamy a postoupí na vaši touchdown online stránku, jsou připraveni okouzlit akci ve vašem regionu.

Můžete také využít influencery, abyste pozdvihli své sociální sítě mediální konverze. Většina influencerů zná jednoduché tipy, jak si udržet hlídání platformy kvůli růstu cen, tak proč je již nenechat využít toho za vás? Pokud spojíte svou společnost s influencery, kteří odpovídají vaší cenové zprávě, vytvoříte si techniku ​​víry z konverzí, které ohlašují.

5. Zkoušíte Optimalizaci Google

Optimalizace Google od Google Analytics může společnostem pomoci analyzovat jejich online stránku a zvýšit konverze. Dosahují toho propojením experimentů s programem AdWords, optimalizací klíčových frází, účty a online skupinou stránek, aby vám vytvořili dokonalý vzorec, jak sestavit váš region pro maximum zákazníků. Jsou připraveni to provést řadou kontrol: geografická online stránka, loajální vyhledávající uživatelé a krácení textů.

Geografický prostor: Optimalizujte segmenty, ve kterých marketingové a marketingové programy fungují nejsnáze jisté geografické polohy. Tato metodika odhaluje, zda se na jediné online stránce mluví různým jazykem. Poté může vaše společnost přeložit vaše reklamy tak, aby odpovídaly vaší demografické skupině.

Vyhledávače s přesnou shodou: Jedná se o přizpůsobení vašich zpráv podle toho, jak uživatel škodí vašemu regionu. Například pokud použili loajální klíčová slova ve shodě nebo loajální uzavřenou frázi. Přesná klíčová slova mohou přizpůsobit zvláštní přání uživatele, protože ví, co dělá v průzkumu na někom, kdo by možná pravděpodobně neodpovídal tomu, co vaše organizace nabízí.

Provokativní ke konverzi?

Ať už se chystáte lpět na podstatná společnost nebo malá společnost, digitální marketing a marketing jsou důležité a poplatky za konverzi již nelze přeskakovat. S loajálním umírněným hodnocením a časem stráveným vytvářením metodiky můžete být docela dobře připraveni zajistit, že váš region má nadměrné poplatky za konverzi a také vypadá slušně!

Naše skupina digitálních podnikatelů vám může umožnit vytvořit online online stránku, která se odlišuje od konkurence a podporuje prodej. Pro otevření nás kontaktujte ještě dnes!