6 pokynů pro vytvoření konečné marketingové strategie Pinterestu

6-pokynu-pro-vytvoreni-konecne-marketingove-strategie-pinterestu

Pinterest je vynikající schéma pro masový prodej vašich produktů a platformy. Dosahuje omezeného počtu diváků, je dobrý pro člověka a je navíc realistický. Mohlo by to být možná trochu tiché, jistě to bude malý kousek vašeho marketingového diagramu na sociálních sítích, ale oslovit miliony uživatelů Pinterestu není tak snadné, jako upřímné nahrání přímého prohlášení. Snažte se a buďte extra vynalézaví a explicitní než to.

S těmito šesti pokyny pro marketingový diagram na Pinterestu získáte všechna oblíbená zobrazení a konverze podle metodologie dříve než.

Table of Contents

1. Vytvořte celkový profil

Ukradněte ze svého Pinterestu rozšíření vašeho štítku. To je důvod, proč byste možná chtěli získat svůj profil na Pinterestu tak mocně, jak si jen dokážete představit. Vyčerpejte štítek svého štítku, barvy a tón pro potvrzení vašeho profilu, záhlaví a dokonce i v rámci obrysu vaší společnosti.

Popis vašeho odvětví navíc pomáhá s optimalizací webu. Otevřete se nabití životem a opakujte několik různých desek. To zvyšuje možnosti propagace ve srovnání s ponecháním účtu nečinného po dlouhou dobu.

V ideálním případě budete potřebovat v podstatě to nejnutnější 10 nástěnky a kolíky, aby byly pro vaši společnost tak relevantní, jak si jen lze představit. Pokud se tedy váš obor specializuje na doplňky stravy, jako ilustraci budete chtít pověsit nástěnku pro bylinky, vitamíny, minerály a dokonce i zdravotní pokyny.

2. Zásnuby jsou klíčem

Pomozte se zásnubami po celý den a týden. Vynikající marketingový diagram Pinterestu zajišťuje, že nesmíte poctivě nahrávat výkřiky, ale navíc se účastnit i ostatních. To by mohlo dokonce znamenat projít se a nalákat na protivníky.

Je dobré, že pravděpodobně potřebujete explicitní nástěnku pro odznaky od různých uživatelů, která rezonuje spolu s vaší společností. Existují dokonce i sousedské nástěnky, kde byste se možná rádi spojili s různými tvůrci pro sortiment různorodých objektů ječení. Musíte zkontrolovat sousedskou tabuli, která okamžitě zapadne do vašeho výklenku, ještě lépe.

Engagement is key for a stellar Pinterest marketing strategy

Musíte možná chtít, aby jste si jeden nashromáždili, jste navíc než vítáni, když ho zastoupíte. Pravděpodobně je dobré shromáždit současné tvůrce této kategorie a pozvat je, aby se připnuli na nástěnku vašeho sousedství.

Tím, že se zúčastníte, rozšiřujete svůj potenciál u publika. Neighborhood Boards jsou také hyper zaměřené, takže při příležitosti, kdy byste možná chtěli předvést dřívější studii trhu, která ukazuje, že znáte své diváky, byste možná chtěli před nimi zakřičet jako bleskový zástupce.

3. Nepřehlížejte klíčová slova

Mimořádně nezbytnou součástí marketingového diagramu Pinterestu je název a popis. Firmy se budou neustále rozhodovat pro obecně znějící názvy a popisy, protože si myslí, že nehrají roli v optimalizaci webu. To je velká opomíjená příležitost.

Pinterest používá každý název špendlíku a popis špendlíku, stejně jako místo, kde je výkřik zveřejněn, aby podpořil potřebu, kde se řadí ve frázích vyhledávání. Pro příležitost, při příležitosti, kdy byste možná chtěli zavěsit špendlík produktu proteinového prášku, který tlačíte, a vy, co nejvíce upoutáte pozornost, jej nastavíte jako „proteinový prášek“, což by mohlo mít zdánlivě mnohem menší dopad. protože „proteinový prášek“ je extrémně úžasný a mohl by se v moři různých příspěvků s proteinovým práškem dostat na nesprávnou pozici.

Keywords are essential for a stellar pinterest marketing strategy

Nicméně musíte přidat Čokoláda a arašídové máslo Whey Protein Isolate, pak přijdete do arény, která je mnohem méně agresivní. Nyní, když někdo hledá proteinový prášek, nebudí to největší pozornost, vytvoříte si diagram, navíc budete mít šanci na neblaze proslulé, pokud člověk na Pinterestu hledá proteinový prášek s čokoládovým arašídovým máslem.

4. Související vytváření obrázků

Další současnou chybou při marketingu prostřednictvím Pinterestu je nabídka obrázků a infografik, které by na nástěnce nevisely. a dokonce i název a popis. To v zásadě neznamená, že by váš výkřik nebyl nechvalně proslulý názvem a popisem, ale snižuje to souhru osob spolu s vaším výkřikem.

Pro ilustraci, povznesete se, abyste potvrdili bílkoviny prášek, ale píšete název a popis o výhodách zdravého spánku lépe. Vzhledem k tomu, že neexistuje žádný jistý vztah mezi obrázkem a vaším názvem a popisem, možná budete chtít hledat trochu o zobrazeních, ale ne trochu o kliknutích a špendlíkech.

Na závěr relevantní, průběžně vytvářejte jednotlivé fotografie seřazené spolu s vašimi názvy a popisy. Infografika je širší, ale mohla by se klidně týkat názvu a popisu. Videa v plném znění jsou zvláštní klopýtnutí, protože velká většina výkřiků by mohla být ve videu jako náhrada miniatury náhledu.

5. Buďte fixní

Být fixní se liší od bránění střetnutí. Zapojení je způsob odhalování, který aktivně sdílíte v rámci sousedství. To vytváří další štítek-dobrý obličej.

V příkazech, které mají být opraveny, byste možná chtěli neustále používat tiché piny plánu. Pokud jste upřímní, když jste se dostali do sportu Pinterest, možná byste chtěli, aby bylo možné neustále hledat tiché vyhledávání. Tato metodika minimálně jednou denně, ideálně vícekrát za den.

Po nějaké době byste možná chtěli výrobu jekotů snížit, ale zvýšit kvalitu. I tříminutové video bude neblaze proslulé lépe než vícenásobné zkoušení obrázků. Pravděpodobně je dobré tiché tiché vymýšlení, zejména zveřejňujete více instancí týdně, ale budou to také kvalitnější příspěvky.

6. Výfukové zatížení nástěnek

Jak již bylo řečeno dříve, mít více nástěnek na Pinterestu je povinné. Je dobré vyrábět konkrétní desku, kterou byste možná chtěli pověsit do každé oblasti vašeho oboru. Takže při příležitosti, kdy byste se možná chtěli ponořit do nemravného průmyslu, který prodává doplňky stravy, pro ilustraci budete potřebovat nástěnku pro kompletní doplňky stravy, které získáte.

Toto navíc metodologii, kterou byste možná chtěli, aby se více instancí se stejným výkřikem. Pro příležitost, v rámci příležitosti byste možná chtěli pověsit prkno na hubnutí a prkénko s proteinovým práškem a výkřik, který jste dali, se hodí do každého, možná ho budete chtít připnout na všechny. Nic takového neexistuje jako omezení toho, jak nejstáleji byste možná chtěli, aby bylo možné, že tiše zapíchne podíl výkřiků.

Pokud jde o možnosti optimalizace webu, snažte se to omezit na jednou za desku. Pokud si nevyměníte ten jekot, který je propojený, v takovém případě by stačil repost.

Také si vyrobte každý špendlík, který bude stopovat s barevnou tabulí. Pokud byste možná chtěli zavěsit prkno o zdravém spánku, možná byste možná chtěli přeskočit připínání podílu před nabídkou. Nic takového neexistuje, jako omezení počtu desek, na které byste se možná chtěli pověsit, takže rep tak explicitní, jak byste možná chtěli, aby se na ně pravděpodobně motalo.

Vyčerpejte tyto techniky marketingové strategie Pinterestu, abyste je mohli vtáhnout mezi uživatele

Vyrovnaný marketingový diagram na Pinterestu se bude skládat ze všech výše uvedených strategií pro přilákání uživatelů. Je dobré vyrobit si svůj výkřik, který není příliš upřímný, ale navíc s ním interagují. Pin pryč. Opravte konkrétní výrobu, abyste neustále dodržovali požadavky na štítky.

Musíte se povznést, abyste si mohli prostudovat další informace o digitálním prodeji, vyrobit konkrétní, abyste se pokusili o zbytek našeho webového blogu. Vážně, při příležitosti, kdy nepochybně chcete maximalizovat svůj potenciál optimalizace webu, nás kontaktujte ještě dnes!