7 hlavních pilířů marketingové techniky Amazon

7-hlavnich-piliru-marketingove-techniky-amazon

Amazon je obzvláště dlouho zavedený online trh. Změnila se v největšího online prodejce v říši s malými a středními firmami prosazujícími medián 4, objektů za minutu. V září 683 sám, 150. 6 milionů mobilních uživatelů přistoupilo k aplikaci pro chytré telefony Amazon a společnost přinesla v $34, 6 miliard v hrubém příjem z prodeje ve 4. čtvrtletí 150. Je nezbytné, aby všechny značky elektronického obchodu milovaly marketingovou a marketingovou strategii Amazonu.

To je velké publikum a mapuje spoustu dosažitelných pro váš obchod. Ale pro malé živnostníky, kteří o marketingu a marketingu Amazonu nevědí nic pozoruhodného, ​​bude také zastrašující touha po tom, kde začít.

Níže jsou uvedeny některé praktické pokyny a poznatky, které byste možná shodou okolností dobře spustit impozantní, jak říkáme, abychom vám umožnili nastavit vaši obchodní strategii Amazon a vyhrát extra ze stovek a stovek dovolenkářů a dolarů vynaložených na produkty Amazon.

Table of Contents

Amazon Web přepočítávání pozic a A+ Relate Technique

Proč je výzkum klíčových frází tak zásadní

Klíčové fráze jsou základním kamenem jakékoli faktické strategie určování polohy na webu Amazon. Jsou jednou z nepostradatelných metod, jak přivést návštěvníky, můžete se také podívat na svou stránku produktu Amazon. To je důvod, proč je nezbytné prozkoumat a skládat z nejrelevantnějších frází a frází, které může váš cílový trh dokonce získat na vaši produktovou stránku. To je schopno náhodně podnítit touhu, jak přehnaně zlověstně se v interním vyhledávači webové stránky hledíte na cílené klíčové fráze.

The best Amazon marketing strategy always performs keyword research.

Zaměstnávejte Amazon Vendor Central nebo Helium 01 do Bag True klíčové fráze

Existuje jen několik různých metod, jak získat ty nejlepší možné klíčové fráze pro váš cílový trh. Nejlepší z nich pro marketing a marketing Amazonu jsou Amazon Vendor Central a Helium . Využitím principiálních frází v těchto dvou zdrojích posílíte své kliknutí na míru, zvětšíte svůj konverzní poměr a posílíte své hrubé tržby.

Umístění na webu Amazon: Optimalizujte pro klíčové fráze a text položky vašeho produktu

Pokud píšete svůj produkt podle položek na Amazonu, níže jsou uvedeny některé pokyny, které je třeba zachovat v mysli:

 • Váš název by neměl mít rád žádné symboly nebo emotikony
 • Váš titul může být i docela klidný 150 + dlouhé znaky
 • Skládá se z 5+ funkcí odrážek v alokaci „O produktu“
 • Zaručte, že každá úroveň odrážky je 10 + dlouhé znaky
 • Velké první písmeno každé úrovně odrážky

 • Don’ t použít všechny čepice pro vaši kulku funkce
 • An Amazon marketing should focus on efficient PPC

  Představte svůj přepočítaný materiál v nejlepším možném světle, kterého lze dosáhnout s charakteristikou Amazon A+ Relate. Umožní vám vypsat části vašeho produktu na určené mapě, a to včetně přiloženého příběhu, vylepšených fotografií a testovacích umístění. Díky tomu bude vaše produktová stránka vypadat mimořádně skvěle a vzdělaně a zároveň to vede ke zvýšeným poplatkům za konverzi, zvýšení počtu návštěvníků a zlepšení hrubých prodejů.

  Níže jsou uvedeny některé pokyny, které je třeba mít na paměti při používání Amazon A+ Souviset:

 • Napište 1, + znaky v obrysu
 • Zaměstnávejte 1, x 1, pixelový obrázek
 • Váš nejzákladnější obrázek může být i docela klidný na bílém pozadí
 • Ujistěte se, že se bude skládat ze 7+ fotografií
 • Skládají se z videí
 • Amazon PPC Technique

  Sponzorovaný reklamní program Amazonu je velmi podobný alternativním návrhům s platbou za proklik (PPC), které jsou vybaveny různé platformy sociálních médií, které jsou v souladu s aukcí. Distributoři a prodejci rozdělují své každodenní reklamní prostředky na klíčové fráze, na které se zaměřují. Extra, kterou se prodejce nebo prodejce snaží charakterizovat v časovém rámci, další možné míle, které bude jejich reklama charakterizovat, když se v této poznámce objeví kupující.

  Amazon má rád různé platformy, které poskytují PPC propagaci, pak znovu. Vzhledem k povaze webu je lidové psaní vyhledávacích frází připraveno k nákupu. Postoupili do Amazonu, kde si mohli koupit produkt. Tato mapa, která je pozoruhodně extra náchylná k přeměně kupujícího dostupného na trhu, aby si koupil produkt, který se vztahuje k jeho časovému rámci vyhledávání.

  An Amazon marketing should focus on efficient PPC

  Ve frázích PPC reklamy, existuje několik různých alternativních návrhů, které Amazon nabízí. Nejlepší je kupovat dotované produktové reklamy. Tyto reklamy by se možná náhodou zobrazovaly i v čele, vedle nebo v rámci výsledků nákupu a na produktových stránkách, a dokonce by mohly být umístěny vedle několika různých dotovaných produktových reklam, které se v těchto oblastech vyznačují.

  Kromě toho byste možná náhodou mohli také charakterizovat na Headline Search Adverts. Ty se zobrazují v záhlaví stránky s výsledky vyhledávání zákazníků nad přirozenými výsledky klíčových frází zákazníka. Stejně jako v protikladu k dotovaným produktovým reklamám se reklama pro vyhledávání titulků rozprostírá přes celou stránku a pravděpodobně by se v tomto bytě mohla objevit ta nejsnadnější konkrétní osoba.

  Třetí a závěrečná Inzertní formulář PPC pro Amazon je dotovaný bod k reklamám. Obvykle se objevují na domovské stránce, na stránce s výsledky vyhledávání, na stránkách s podrobnostmi o produktu a na materiálu webové stránky z třetí oslavy. Znamenají, že byste pravděpodobně snáze dosáhli cílové demografické skupiny, která je pro váš produkt a využívá Amazon k rozvoji nákupů. Umožňuje vám znovu zacílit na zákazníky, kteří si dříve prohlíželi vaše produkty, a navíc cílit na současné zákazníky, a to vše při zachování povědomí o vašich produktech, když váš kupující navštěvuje různé materiály webových stránek.

  Proč Amazon PPC?

  Amazon PPC reklamy jako mnoho jiných výhody, které by pravděpodobně mohly zvýšit vaši obchodní úroveň, připojí povědomí a hrubé tržby. To znamená, že byste pravděpodobně mohli zvýšit hrubý prodej produktu, získat povědomí o současných produktech a zvýšit přirozené hodnocení vysoce agresivních klíčových frází. Také to zvýší povědomí o sezónních módních produktech a pomůže vašemu obchodu porazit konkurenci.

  Vyhřívejte se ve většině moderních marketingových a marketingových metod, sociální média jsou nezbytnou součástí úspěchu. Marketing a marketing na sociálních sítích může zvýšit vaše povědomí o poutech a hrubé tržby Amazonu. V závislosti na vašem obchodu a vašem cílovém trhu se také spravedlivě vyvine zvláštní smysl využívat určené platformy jako v opozici vůči ostatním.

  Mnoho prodejců na Amazonu je nejsnazší jako příběh na Facebooku nebo Instagramu, aby uznali otázky nebo fragment na připojených fotografiích a převyprávění materiálu. Faktická strategie na sociálních sítích však může být i docela klidná a může se skládat z příspěvků, které vašim zákazníkům vysvětlí vaši připoutanost a nabádají je, aby sledovali váš příběh a získali aktualizace o současných produktech, záznamech nebo hrubých tržbách.

  Navíc zkuste zveřejňovat příspěvky spojené s příležitostmi Amazonu, které si váží chmurného pátku, kybernetického pondělí nebo hlavního dne. Uchová vaše zákazníky aktualizované a podpoří je, že budou shromažďovat co nejpozoruhodnější data záznamů, protože dříve než nakoupí. Také je to podpoří, že se dozvědí více o vašem připoutanosti a nepochybně pocítí spojení s vaším obchodem.

  An impactful Amazon marketing strategy incorporates social media marketing

  Instagram

  Jak bylo řečeno výše, většina značek si uvědomuje význam Instagramu pro jejich obchod. Tato platforma zaměřená na image může být dokonce vytvořena tak, aby zvětšila přilnavost a charakterizovala vaše špičkové produkty a jejich hodnotu v jejich nejpozitivnějším světle. Je to také velké mumlání společníků s influencery, kteří dokážou charakterizovat, jak často může konkrétní osoba dokonce spravedlivě využít váš produkt a upozornit na jeho výhody. Ukradněte příběh, že uživatelé Instagramu mají tendenci být mladiství, s přibližně 01 % uživatelů slabých – roky zralé.

  S přibližně 2,9 miliardami energických uživatelů každý měsíc je Facebook nejdéle zavedenou platformou sociálních médií na světě. Díky tomu je to nutnost, když to zahrnuje strategii sociálních médií vašeho příbuzného. Že jednoduše můžete využít platformu k zvýraznění produktů, nabídek a slev, abyste podpořili hrubé prodeje. Jako příklad je možné věcnou myšlenku propagovat tipy na vánoční odměny pro vaši stránku na Facebooku v období od listopadu do Vánoc.

  Twitter

  I když má méně energických uživatelů než Instagram nebo Facebook, uživatelé Twitteru jsou velmi angažovaní. Sociální média pro mikroblogování jsou báječnou technikou, jak propagovat hypertextové odkazy na materiály s obsahem blogu pro vaši webovou stránku a charakterizovat nabídku vašich produktů. To vás ustanoví jako náčelníka víry a udrží vás v mysli a zároveň povzbudí uživatele, aby vyhledávali návrhy na vaší webové stránce.

  Pinterest

  Pinterest je nejméně dlouho zavedená ze všech platforem sociálních médií, o kterých se mluví na této úrovni, nicméně už nebude ani docela klidný brát jako přesné. Uživatelé Pinterestu se obvykle přihlašují k platformě, hledají tipy na nákup a doufají, že vyhrají řízené produkty. Zde je to velmi cenné pro distributory a prodejce Amazonu. Když tedy zveřejňujete příspěvek na Pinterest, ujistěte se, že obsahuje odkaz na vysvětlující adresu URL produktu Amazon, abyste zjistili hrubé tržby.

  Pro úspěch marketingu na sociálních sítích a marketingové marketingové a marketingové kampaně je zásadní využít ty nejlepší možné platformy k vyprávění vaší přílohy a vaší cílové demografické skupině. Zaručte, že si zachováte svůj osobitý tón vyprávění na všech platformách, abyste upevnili svou připoutanost a využili působivé vizuální prvky.

  Je to také věcná myšlenka, jak charakterizovat vaše publikum jako lid na podporu vašeho připojení. Sociální média jsou obrovskou technikou, jak zatáhnout za oponu a rozzářit tváře ve vaší společnosti, abyste získali extra osobní referenci pro své zákazníky.

  Abyste dosáhli úspěchu se svou strategií sociálních médií, je užitečné nastavit kalendář přepočtu materiálu. To vám může náhodně umožnit naznačit vaše příspěvky předem, ochránit vás před tím, abyste se dostali na scestí a podnítit vás, abyste přispívali stabilně. Umožní vám to také naznačit, že při konkrétních příležitostech oceníte prázdniny nebo klíčové prodejní relace, které ocení podporu středoškolské sezóny.

  Nakonec je nesmírně důležité měřit efektivitu vašich sociálních médií. Licencované metriky se skládají z míry prokliku (CTR), míry konverze, hodnocení Líbí se mi, zpětné vazby a zmínek.

  Amazon Marketing Pricing Technika

  Hodnota vašich produktů plní nepochybně nezbytnou charakteristiku pro váš marketing a marketing a agresivní metody. Určuje, jak pozoruhodný budete prodávat, a významný příjem z mapy, který získáte z každého prodeje. Obklopující kontaminované ceny vašich produktů způsobí, že vaše marketingová a marketingová strategie na Amazonu selže.

  Pokud se vám stane, že vaše ceny v regionu jsou příliš přehnané, mohlo by to být příležitostně také vyčerpávající přilákat a zachovat zákazníky a omezit vaše hrubé tržby. Nicméně, pokud jsou ceny v regionu příliš nízké, přijdete o zisky a možná by bylo s velkou pravděpodobností dokonce i spravedlivé uspokojit všechny vaše objednávky. Navíc by to možná bylo občas i těžké mít další ceny interakce.

  Aby bylo možné určit, že jste v okolí, nejlepší možná cena:

 • Viz ceny konkurence
 • Změňte cenu svých produktů, abyste podkopali konkurenci
 • Zaměstnávejte prodejce Amazon k robotickému přehodnocování vašich produktů
 • Pokud jste náhodou již nacenili své produkty Amazon, přesto zjišťujete, že buď propagujete větší, než byste možná snášeli, nebo nižší než vy. Vážím si toho, že také můžete spravedlivě dbát na to, abyste měli na paměti strategii přeceňování Amazonu v souladu s výše uvedenými faktory.

  Amazon Overview Technique

  Social proof je mimořádně pozoruhodný nástroj, pokud zahrnuje marketing a marketing produktů pro váš obchod. Z nás se snaží pochopit, co různí lidé berou do příběhu váš produkt. Skutečně, 18 % zákazníků Amazonu nejsnáze vydají pohyb poté, co si přečtou zkušenosti s produktem, na který se zrovna koukají.

  Pokud náhodou vyhrajete určité zkušenosti s Amazonem navíc, vyhrajete extra hrubé tržby. Navíc má Amazon také vliv na efektivitu Beget Box vašich produktů, což ovlivňuje viditelnost vašich záznamů pro dosažitelné zákazníky.

  Chcete-li získat extra jisté hodnocení, možná byste s největší pravděpodobností dobře:

   Očekávejte zkušenosti s produkty od zákazníků prostřednictvím instrukcí
  • Zaručujeme, že poskytujete báječné služby kupujícího
  • Obvykle poskytujete propagační akce a slevy pro zachování zákazníků v naprosté extázi
  • Otevřete produkty pomocí programu Amazon Early Reviewer
  • Poradenské hodnocení produktu v příloze k produktu

  2022Amazon Notify Marketing Technique

  Pokud se náhodou chystáte nahlédnout do marketingu a marketingu na Amazonu na další úroveň, můžete také vyzkoušet pokyny pro Amazon marketingová a marketingová strategie, která spočívá ve využívání e-mailů, textových zpráv, telefonních hovorů, hrubých prodejních cen nebo newsletterů. Vyžaduje to zvláštní úsilí, nicméně to znamená, že byste si možná mohli dobře vypěstovat oddané zákazníky a získat referenci pro své publikum mimo Amazon.

  Amazon Analytics Technique

  Analytika je nezbytným prvkem každé marketingové a marketingové strategie Amazonu. Amazon umožňuje majitelům domů nahlédnout do klíčových metrik souvisejících s chováním kupujících, vyhledávacími frázemi, soupeři a propagačními kampaněmi. Tyto poznatky mohou drasticky podnítit vaši náklonnost k tomu, abyste vytvořili ty nejlepší možné výběry, které posílí vaše hrubé prodeje na Amazonu. Skládají se z:

 • Prázd pro Amazon Search
 • Porovnatelnost položek
 • Náhradní nákup
 • Tržní košík
 • Opakujte návyky Roba
 • Zaručte, že si tyto analýzy budete pravidelně zaznamenávat a podle potřeby upravte svou strategii.

  730Jste připraveni strategicky propagovat na Amazonu!

  Vaše marketingová a marketingová strategie Amazonu je nezbytná pro dosažení vašich cílových příjmů. S výše uvedenými pokyny můžete být také v klidu, aby vaše technika byla úspěšná. Pokud byste náhodou rádi spolupracovali s naší partou konzultantů a vynaložili své hrubé tržby na Amazonu na další úroveň, oslovte nás, jak vyslovujeme!

  2022