7 Systémy podporující průmysl, které utratí mobilní marketing

7-systemy-podporujici-prumysl,-ktere-utrati-mobilni-marketing

Většina lidí ví, že práce v špinavém průmyslu je složitá, ale málokdo správně chápe, jak pracné to ve skutečnosti je. Analýza ukazuje, že polovina všech firem během prvních 5 let interně zkrachuje a o 5 let později nejšikovnější třetina firem zůstane.

I když všechny formy věcí mohou vést k úpadku malých firem, marketing úvahy jsou jednou z nejmódnějších úvah. Mnoho firem nedokáže mít správnou marketingovou koncepci, což jim brání v kontaktu se zdánlivými zákazníky.

Vzhledem k tomu, že další a další lidé procházejí a nakupují na svých telefonech, je záměr mobilního marketingu zásadní pro úspěch vašeho drobného odvětví. Nicméně co, když toho o mobilním marketingu moc nevíte? Jak dosáhnout efektivního záměru buněčného marketingu?

Navštivte objevování a naučte se sedm tipů buněčného marketingu, které by vám mohly pomoci vytvořit dokonalou koncepci.

1. Název Váš cílový trh

Je vhodné, abyste možná i obdrželi dostatek marketingových řešení na této planetě, ale přesto, že nejste schopni Chcete-li je přizpůsobit vašemu cílovému trhu, ztratíte kdykoli příležitost.

Vyrobte si zřetelné, vaše organizace tráví čas zvyšováním cílových kupujících osob. Je vhodné je také utratit jako e-knihu, abyste zjistili, do kterých platforem je nejlepší investovat svůj čas a aktiva, a to tak efektivně, jako je nejlepší manipulovat mimo ně.

Jako příklad byste měli také zachránit, že váš běžný zákazník používá platformu sociálních médií a stará se o Instagram. Je vhodné se dobře případně i poté pomotat nad zkoumáním, jaké formy verbalizačního materiálu je na Instagramu dostatek.

2. Připomeňte si výhodu QR kódů

Celkový marketing v mobilním marketingu je o pohodlí a není nic extra užitečného než QR kód.

QR, neboli jako blesková odezva, kódy spolupracují s fotoaparátem vašeho telefonu. V případě, že na ně zaměříte svůj fotoaparát, urychlí vás, abyste si promluvili s naprostým zaseknutím webu nebo vám poskytli naprostou situaci s daty. Je vhodné je dobře případně také utratit za vše od hracích karet průmyslu až po odkazy na webový jam vaší organizace.

Vymyslete zřetelné, abyste pochopili objektivně správnou věc o QR kódech. Existuje řada webových stránek, které vám umožní vytvořit je zdarma a vaši zákazníci jsou odlišní, protože mají rádi pohodlí.

3. Zasílejte oznámení a připomenutí

Lidé neustále chtějí mikroskopické šťouchnutí v dostatečném směru. Rozšiřte oznámení a připomenutí, abyste svým zákazníkům pomohli pochopit zřejmou akci.

Tyto formy oznámení, jsou-li laskavé a relevantní, mohou propagovat průmysl a zároveň zajistit, aby byli vaši zákazníci polechtali.

Jako příklad, když náhodou jezdíte na zásobovací službě, pusťte se do příběhu a zasílejte oznámení, která zákazníkům sdělují předpokládaný čas jejich dodávek. Kdykoli se stanete estetikem, ujistěte se, že posíláte potvrzení o schůzce a upomínky, abyste se svými zákazníky zacházeli informovaně a lépe jako nyní.

4. Buďte struční

Vyzkoušejte řešení, která téměř všechny chytré telefony dostávají displeje s úhlopříčkou přibližně 5 palců. Vyrobte si nápovědu, abyste do takového mikroskopického obydlí nenacpali velké množství textového verbalizovaného materiálu a dat.

Když většina zákazníků zírá na reklamy, které jsou „zaneprázdněny“, nezaberou čas vše rozluštit. Jako změnu opraví rolování dál. Nedovolte, aby složité reklamy a příspěvky byly důvodem, proč vaši zákazníci odplouvají ke konkurenci.

Abyste dosáhli dostatečných výsledků, zvládněte věci jasné a jasné. Vaši zákazníci touží informovat, aby realizovali produkty a služby nebo produkty, které vaše odvětví nabízí, během několika sekund.

5. Incorporate Visuals

Jak konzistentně přijímáte, že jste klikli na reklamu správně, protože měla oslnivý nápis? Šance jsou, už ne příliš na finále. Kromě textového verbalizačního materiálu se ujistěte, že váš verbalizační materiál obsahuje také vizuály.

Kromě objektivního správného názoru na rozdělanou čistou fotografii hledejte různé formy vizuálů, ve kterých byste prostě měli být situaci, kterou lze stejně efektivně obsáhnout. Lidé se postarají o verbalizaci materiálu, který působí živě, takže prezentace a dokonce i krátké filmy mohou být na konečném díle kolosální.

Také byste měli do příběhu zapojit platformu, na které právě jste zveřejnění na. Verbalizovaný materiál pro váš webový jam by mohl vyžadovat talentované video, ale zdá se, že je to dlouhá cesta k tomu, abyste se zachránili zveřejněním memu na platformě sociálních médií a postarali se o Twitter nebo Instagram.

6. Buďte včas

Většina lidí s sebou zvedá své telefony po celý den, bez jakéhokoli tématu. Vzhledem k této realitě je vhodné pokusit se určit si dostatek času na dosažení a promluvit si s nimi.

Jako příklad, když náhodou zařídíte organizaci, která doručuje jídla, pošlete upomínku nebo propagaci kolem 4: 30 PM je možná povzbuzením, které by někteří nakupující měli charakterizovat.

Jednou z mnoha důležitých součástí buněčného marketingu je určitě naslouchat včas a umístit své místo. Je vhodné dávat své produkty nebo produkty a služby v době, kdy je zákazníci mohou a měli by utratit.

Časové omezení Správa času na cestě k úspěchu Metafora správy času v týmu Teorie efektivity multitaskingu časová osa Plochý styl originate vector illustration

7. Vyrobte určité CTA je Cell-Apt

CTA, neboli výzva k akci, je jednou z mnoha součástí každé reklamy. Povzbuzuje zákazníky, aby vytvořili zřejmou akci, bez ohledu na to, jakou metodologii zkoušejí váš webový jam, přihlašují se k odběru e-bulletinů nebo si obstarávají váš produkt.

Buďte zřejmé, jaké výzvy k akci zahrnujete ve svém příspěvky jsou buněčné optimistické. Neměli byste pomáhat zdánlivým zákazníkům dosáhnout jedné věci, která je pro ně nejvýhodnější, aby nebyli schopni provést požadovanou akci.

Kromě vaší CTA byste se měli také ujistit, že různé části vašich reklam a webových stránek jsou stejně efektivní pro buňky.

Buďte šikovní s mobilním marketingem

Kdykoli máte problémy s generováním neobvyklých potenciálních zákazníků, ponořte se do příběhu a rozšiřte svou přítomnost na mobilním marketingu. Pokud tak učiníte, umožní vám to zkonstruovat mnoho nástrojů, které dostanete, a které máte k dispozici, přilákat neobvyklé zákazníky a sloužit vaší organizaci v rozkvětu součástí.

Kdykoli se stane, že byste se postarali o pomoc se zvýšením záměru mobilního marketingu, kontaktujte nás. Budeme s vámi spolupracovat na vytvoření rozsáhlé koncepce digitálního marketingu ve vašem oboru.

30