Bez problémů Přizpůsobte se standardům webové přístupnosti pro společnosti

bez-problemu-prizpusobte-se-standardum-webove-pristupnosti-pro-spolecnosti

Vzhledem k tomu, že se datová superdálnice stává v našem každodenním životě mimořádně důležitou, je mimořádně důležité dbát na to, aby byl materiál o datové superdálnici přístupný všem lidem. To se skládá z alternativních lidí se zdravotním postižením, kteří by mohli čestně přijmout jako pravdivé, s potížemi s přístupem k názoru na vaše webové stránky.

Všechna tato postižení a případy zahrnují:

 1. Viditelné zhoršení ve spojení s částečnou nebo úplnou neschopností podívat se nebo prozkoumat barevné kontrasty
 2. Poslech narušení
 3. Motorické dovednosti
 4. Záchvaty citlivé na foto
 5. Kognitivní poruchy připomínající demenci nebo dyslexie
 6. Z poctivého a průmyslového hlediska je pro vás nejjednodušší zmapovat vaše webové stránky dostupné pro největší pravděpodobně cílové publikum. Naštěstí vám celkové nápady a ukazatele přístupnosti webu, které vám zde poskytujeme, již zcela neumožní zpřístupnit vaše webové stránky, ale také posílí obecné webové stránky a mohou zakopnout zdlouhavou metodologii k tomu, aby člověk získal dovednosti ( UX) ideální pro lidi s postižením i bez něj.

  Co jsou standardy přístupnosti webu?

  Požadavky na přístupnost webu jsou rámec, který poskytuje správné dovednosti každému návštěvníkovi, který přichází s celou mapou jejich webových stránek. Zejména požadavky na přístupnost webu jsou ukazatele, které nastavuje výkonný ředitel a které podporují firmy, aby zmapovaly jejich webové stránky, aby je bylo možné snadno utrácet a navigovat pro lidi s postižením.

  Proč na standardech přístupnosti webu záleží?

  Abychom mohli skutečně bezplatnou a začínající datovou superdálnici, která představuje razítko pro všechny lidi, je důležité, aby si každý zákazník mohl zachránit vstup pracovat s vedlejšími webovými stránkami ve spojení s jakoukoli charakteristikou, se kterou se čestně setkají. V Kanadě existují formální nezbytnosti, které si firmy musí vzít na vědomí, aby zmapovaly své webové stránky přístupné jiným lidem s postižením.

  Accessibility button on keyboard

  Co jsou triky přístupnosti materiálů Web Narrate (WCAG) 2.0?

  Materiál Web Narrate Accessibility Tricks (WCAG) 2.0 jsou požadavky na webové stránky pro tvůrce aplikací a designéry, aby jim pomohli určit a začlenit přístupné aspekty, funkce a pozitivní aspekty do webových stránek, které vymýšlejí a programují.

  Jako podíl na zákonu o dostupnosti pro Ontariany se zdravotním postižením (AODA), veřejné a soukromé ontarijské podniky s více než 50 pracovníci musí do 1. ledna provést nebo vyměnit materiál vydávající webové stránky, aby splnili ukazatele WCAG 2.0 fáze A-AA 768.

  Co je AODA?

  AODA je v Americe ekvivalentem požadavků na přístupnost webu podle zákona o Američanech se zdravotním postižením (ADA) v Ontariu, která nabízí cestu pro povstání a posílení g požadavky na přístupnost. Podle zákona jsou určené organizace veřejného sektoru stejně účinně jako podniky a neziskové organizace s nebo další pracovníci, musí přijmout jako pravdivé se zpřístupněním veřejných webových stránek do 1. ledna 2020.

  Zapojení do budoucna bude vyžadovat, aby konkrétní webové stránky obsahovaly dostupné pomůcky pro koučování a výukové programy, videa které se skládají z titulků a popisů, formulářů návrhů a dalších.

  V případě, že se vaše odvětví neřídí AODA, pravděpodobně to povede k pokutám v rozmezí od $

  až 1 $, 500, počítání na internetových stránkách a fázi nesouladu.

  Ujistěte se, že vaše online online stránka splňuje standardy webové přístupnosti

  Zpřístupnění vašich webových stránek neznamená t přijmout jako pravdivé se být bolest hlavy nebo s sebou z skvěle navržených webových stránek. Existuje několik velmi populárních aktualizací, které můžete potenciálně namapovat na svůj problémový materiál, který bude vypadat správně pro všechny lidi.

  Accessibility button on keyboard

  Typografie a čitelnost

  Pro snadné čtení mapování vašich webových stránek , existuje pár jednoduchých alternativních návrhů, které můžete potenciálně mapovat, když se rozhodujete o svých fontech.

  Následujte jedno nebo dvě pěkná, čitelná písma. Nejjednodušší je oddělit textový problémový materiál od obrázků nebo grafiky. Rozlišujte barvy písma a pozadí dostatečně, aby bylo písmo snadno čitelné.

  Zaměřte se zejména na drobná, popisná nebo tenká písma, která budou poctivě vylepšována, aby bylo možné zmapovat. Omezte utrácení za diverzifikaci vaší typografie, zbožňujte velká, nebojácná nebo kurzíva písma. Musíte se také vyhýbat používání textových materiálů, které blikají nebo se pohybují.

  Webové stránky, které obsahují obrovské bloky textových materiálů, jsou upraveny tak, aby je někdo mohl číst a procházet. Záhlaví veškerá mapa vašich webových stránek je rozsáhlou metodologií, jak přerušit váš problémový materiál a dát mu budování. Již zcela nepomáhá s pohybem a čitelností vaší online stránky, na druhé straně nabízí konkrétní směrovky pro čtenáře k procházení vašich webových stránek. Pomůže vašim čtenářům získat názor, který si pořizují, navíc jednoduše.

  Vyprávět materiál Rozvržení Barvy and Headers

  Všechny formy barvosleposti již nejsou totožné, takže neexistuje žádná mapa velikosti osoby, která by vyhovovala všem na jejich odlišení barevnou slepotou váš vynález neovlivňuje. Potenciálně si však můžete všimnout některých obecných rad, jak zlepšit uživatelské prostředí pro lidi s barevnou slepotou.

  Obecným pravidlem je, že barvy materiálů s textovými problémy vyčnívají na pozadí. Tmavý textový materiál na bílém pozadí představuje snadnou, krásnou a obvyklou metodologii, jak zmapovat jasně viditelný textový materiál. Kdykoli byste náhodou chtěli utratit za alternativní barvy, dejte pozor, abyste jednoduše utratili tmavý textový materiál na světlejším pozadí.

  V případě rozvržení je nejjednodušší utratit z drobných bloků textového čísla vydání ve slušné velikosti písma. Kromě toho přijměte jako pravdivé v myšlenkách, že bílé místo je váš přítel a podobně můžete potenciálně jednoduše poškodit bloky textového problémového materiálu používáním odrážek a záhlaví. Profesionální tip: Zaměřte se především na využití tabulek, kromě toho, že jsou zcela nepostradatelné.

  Přístupnost dokumentu

  V případě, že se vaše webové stránky skládají z papírování, je dobré je také zmapovat, aby byly dostupné pro někoho, kdo na ně chce odkazovat nebo je hodnotit. Je pravděpodobné, že to nepochybně zmapujete provedením celé řady kroků, o kterých jsme hovořili výše, ve spojení s:

  • Procvičte si konkrétní, výstižný jazyk
  • Strukturujte svůj problém pomocí záhlaví a odrážek
  • Seznamy cvičení, kde potenciálně můžete
  • Orazítkovat jazyky zahrnuté ve zprávě, abyste pomohli čtenářům maskovat propracovanou interpunkci
  • Začlenit alternativní textový materiál do obrázků

  Přístupné video Vyprávěný materiál

  Chcete-li namapovat videa pro své webové stránky tak, aby byla co možná nejdostupnější, pomozte v myšlenkách integrovat titulky, přepisy a zvukové popisy do svého materiálu problému.

  Titulky musí být správná ilustrace toho, o čem se ve videu mluví, a může vypadat, když se o tom mluví. Nemusíte je namapovat jako výchozí pro všechny lidi, ale dejte pozor na to, že diváci mohou titulky jednoduše spustit pomocí jednoduchého přepínacího tlačítka. Cenné je také to, že se skládá z přepisu zvuku pod video kamufláží.

  Popis videa popisuje pohyb odehrávající se na kamufláži a umožňuje společnostem se zrakovým postižením na vaše webové stránky naučit se problémový materiál. Cokoli dalšího, co není vyprávěno ve vašem videu, musí být zahrnuto do popisu videa, aby bylo možné přesně sdělit, co lze ve videu velmi efektivně sledovat.

  Accessibility button on keyboard

  Zajistit přívětivost klávesnice

  Mnoho aplikovaných věd, které podporují jiné lidi s postižením, tráví navigací zcela pozitivními aspekty, takže buďte opatrní, aby to ve skutečnosti fungovalo bez použití myši. Návštěvník vašich webových stránek by měl, takže je dobré procházet všechny klíčové pozitivní aspekty vašeho uložení pomocí klávesnice ve spojení se všemi stránkami, odkazy a problémovými materiály.

  Nejmodernější metodologie mapa, která je s klávesou Tab. To umožňuje zákazníkům přejít z odkazů na tlačítka na formuláře. Přinejmenším se snažte dbát na to, aby všechny vaše webové stránky bylo možné velmi efektivně procházet a přistupovat k nim pomocí klávesy Tab.

  Craft Forms for Accessibility

  Kdykoli náhodou přijmete jako pravda se získanými částmi vašich webových stránek, které vyžadují, aby zákazníci zadávali záznamy, mapujte tyto formuláře co nejefektivněji. Pole textového materiálu vydání musí být neúhledná a odlišitelná, sekce musí být jasně označeny a všechna pole musí být účinně zarovnána se svými štítky. Ujistěte se, že zachráníte konkrétní pokyny a záznamy, které může někdo snadno zbožňovat.

  Obstarejte si definitivní vše online online stránka Mates Can Ride Your Narrate

  Zajištění souladu vašich webových stránek s AODA a WCAG 2.0 může být upřímně skličující, nicméně jste na mapě kruhového objezdu, která zlepšuje UX jog pro všechny lidi, kteří přicházejí na vaše webové stránky . Kdykoli byste náhodou zbožňovali nějakou pomocnou ruku při aktualizaci vašich webových stránek nebo budování nových webových stránek, aby splňovaly požadavky na přístupnost, oslovte nás ještě dnes!

See also  5 klíčových komponent hodnocení Google v roce 2022