Diagram vpřed pro digitální a rozšířenou aktualitu v digitálním marketingu

diagram-vpred-pro-digitalni-a-rozsirenou-aktualitu-v-digitalnim-marketingu

Digitální a rozšířená aktualita (VR a AR) zabírají již nějakou dobu. Obdobně pak svou metodiku začínají modelovat do prostředí digitálního marketingu v gigantické metodice. Tyto technologie nabízejí diverzifikovanou a pohlcující metodologii pro společnosti, aby se spojily se svými klienty, a zdůrazňují, že se nejlépe mění na extra dominantní v patřičné cestě.

Naše data zkoumají schopnosti virtuálních a rozšířených aktuálnost, včetně strategie, ve které je již dnes zastaralá, a od čeho jsme schopni prohledávat data od myšlenek do budoucnosti.

Table of Contents

Co je to digitální aktualita (VR)?

Digitální realita je počítačově generovaná simulace 3D prostředí. S digitální realitou také interaguje ve zdánlivě skutečné nebo fyzické metodologii konkrétní osoba pomocí speciálního vybavení. Příkladem vybavení pro VR jsou náhlavní soupravy s maskou nebo rukavice vybavené senzory. Digitální aktualita umožňuje zákazníkům zažít náhradní aktualitu, celkově v plně pohlcující metodologii.

Co je Augmented Actuality (AR)?

Augmented aktualita je technologie, která vkládá počítačově generovaný obraz do povědomí konkrétní osoby o skutečném světě a nabízí složené vědomí. Rozšířená aktualita umožňuje zákazníkům uvažovat o skutečném světě prostřednictvím digitální kamery jejich nástroje, přičemž navíc vidí vrstvu digitálních dat na nejvyšší úrovni. Tato data mohou obsahovat textový kreslicí materiál, obrázky nebo videa a jsou vždy interaktivní.

Young woman sitting at a cafe wearing virtual reality glasses and looking at a touchscreen with augmented reality

Jak společnosti využívají digitální aktualitu a rozšířenou aktualitu v digitálním marketingu?

Existuje mnoho způsobů, jak společnosti využívají virtuální a rozšířenou aktualitu v digitálním marketingu, včetně:

Ukázky produktů

Digitální aktualita a rozšířená aktualita jsou také zastaralé, aby klientům poskytly praktický, pohlcující zážitek z produktu předtím, než modelují kradoucí nabídku. Například obchod s nábytkem by mohl s velkou pravděpodobností přísahat na VR, že umožní klientům téměř vynaložit diverzifikované položky nábytku, které vlastní vlastnosti, než ukradnou nabídku.

Match marketing

Digitální aktualita a rozšířená aktualita jsou také zastaralé, aby propagovaly události a daly účastníkům ochutnat, z čeho vyhledávat data. Například hudební festival by mohl s velkou pravděpodobností přísahat, že VR poskytne zákazníkům 360 pódium znát turnajový apartmán a umožnit jim „podporovat“ virtuální živé vystoupení.

Koučování a vzdělávání

Digitální aktualita a rozšířená aktualita jsou také zastaralé, aby nadávali pracovníkům nebo vzdělávali klienty o produktu nebo poskytovateli. Jako příklad:

 • Prodejce automobilů může přísahat, že VR bude nadávat hrubý prodejní tým na nedávných pomůckách
 • Kosmetická firma může přísahat AR, že se bude opakovat přísahající make-up.
 • Podpora digitální aktuality a rozšířené aktuality

  Digitální aktualita a rozšířená aktualita jsou také zastaralé, aby mohly vytvářet poutavé a interaktivní reklamy, které určují zákazníky v diverzifikovaná metodika. Jako příklad:

 • Stravovací řetězec může přísahat, že AR vytvořit zábavu, která zákazníkům umožní „interagovat“ s virtuálními hamburgery
 • způsobem ticket může přísahat, že VR umožní zákazníkům téměř usilovat o šaty a doplňky.
 • Diagram vpřed pro digitální aktualitu a rozšířenou aktualitu v digitálním marketingu

  Young woman sitting at a cafe wearing virtual reality glasses and looking at a touchscreen with augmented reality

  Jako VR a technologie AR slouží, vyhledáváme data od dalších společností, které je začleňují do svých programů digitálního marketingu. Některé dosažitelné budoucí sklony ztělesňují:

  Zvýšenou dostupnost

  Digitální aktualitu a rozšířené aktuální technologie jsou v současnosti poměrně drahé a vyžadují speciální vybavení, což omezuje jejich dostupnost. Vyhledáváme data z těchto technologií, abychom i nadále radikálně měnili extra časté a s tím spojené zatížení převodovky se zmenšovalo. Jak k tomu dojde, čekáme na další společnosti, které je využívají k oslovení širších diváků.

  Lepší realismus

  Technologie digitální aktuality a rozšířené reality se opakovaně zlepšují a my promítáme další praktické zkušenosti v patřičné cestě. Díky tomu mohou být tyto technologie skvěle extra živé při účasti a změně klientů.

  Extra personalizované zážitky

  Technologie digitální aktuality a rozšířené reality umožňují personalizované zážitky, které jsou také šité na míru konkrétním individuálním zákazníkům. V blíže nespecifikovaném čase v budoucnu budeme schopni prohledávat data z až po extra personalizované marketingové kampaně, které přísahají, že VR a AR přinesou mimořádné a přizpůsobené zážitky pro každé tělo.

  Chcete se dozvědět více o digitálním marketingu?

  Digitální a rozšířená realita se také využívá mnoha způsoby a jsou převládajícími pilíři za metodologii pro digitální marketing.

  Konec aktualizován o naše nejnovější triky digitálního marketingu. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli dotazy nebo pro poskytování služeb se všemi vašimi požadavky na digitální marketing!