Facebook Ad Pointers 2022: Celý průvodce

facebook-ad-pointers-2022:-cely-pruvodce

Produkujte, mějte na paměti skutečný fakt, že více než 1. miliony podniků v Kanadě jsou malé podniky?

Se všemi těmi konkurenty nebude snadné vyrobit vaši značku tak, aby vynikla. Obchodní podnikání se obecně setkává se současnými rysy. Nicméně jednou z konstant je reklama na sociálních sítích.

A Facebook je bezpochyby jednou z nejstandardnějších platforem.

S těmito údaji o záznamech zjistíte o Facebooku Formáty reklamy, abyste věděli, který z nich vyhovuje vaší reklamě, která bezpochyby chce nejvíce. Nechte se poučit a objevte více.

Table of Contents

1. Fotografie Adverts

Právě zde je jeden z bezpochyby nejtypičtějších formátů reklamy na Facebooku. Tyto reklamy se budou zdát v informačním kanálu konkrétní osoby a budou se zdát bezproblémové na niti, protože zejí jako úhledně oblíbené příspěvky s povzdechem.

Kromě toho mají tyto reklamy CTA (výzva k akci) a hypertextový odkaz na vaši stránku přistání nebo odeslání blogu.

Na tomto druhu formátu reklamy je pravda, že je univerzálnost. Je to pro vás nejlepší volba, zvláště byste měli být ostrí s reklamami na Facebooku. Tyto nejlepší příspěvky musí mít nebeské vizuály a zúčastněný text.

Navzdory vaší reklamní cestě jsou tyto reklamy jednoduché na výrobu a prostor. To vám umožní podnítit další vzácné návštěvníky vašeho online obchodního webového prostoru. Požadavky na reklamu na Facebooku pro odeslání obrázku jsou a 1080 x 628-px vykresluje a stručně zobrazuje repliku reklamy.

2. Videoreklamy

Tyto reklamy jsou nestranné a platí pro ty, kteří chtějí více zapojit a aktivovat více konverzí. Vyplňte stávající – po zhlédnutí vašich videí vzroste příslušnost ke značce o 139 %.

Navíc 12 % zákazníků odhalit své nákupní možnosti spoléhají na videa. Když zákazníci posouvají dolů svůj zdroj dat záznamů na Facebooku, videa se automaticky přehrají. Okamžitě to zachytí pozornost vašich diváků, vyzve je, aby přestali posouvat, a přiměje je, aby se podívali na vaši reklamu.

Minimální rozměry vašeho videa musí být 600 x 240 px do schématu v zákaznících. Jakmile budete chtít, aby se dozvěděli více o vašem online podnikání, uložte je do 10 až sekund.

Maximální délka a velikost videa jsou 18 minut a 4 GB. Je však nepravděpodobné, že by se vaše diváky zabavily na dlouho.

3. Reklamy ve svislém sloupci

Tyto reklamy se zdají být na svislé straně zdroje záznamů konkrétní osoby. Jsou méně obtížné než u ostatních v tomto seznamu. Jejich celkovou charakteristikou je obrázek, rychlý popis a hypertextový odkaz na webový prostor.

Svislé sloupcové reklamy slouží k propagaci značky. Právě zde je masivní metodologie umístění vašeho online podnikání do popředí ostatních lidí. Díky tomu jsou náchylnější k zisku společně s vaší firmou.

Tyto reklamy poskytují úlevu při tlaku více hostů na váš webový prostor. Kromě toho jej můžete dokonce použít k zírání na konkrétní stránku produktu. Postarejte se o zobrazovací reklamy, budete muset mít 1024 x 628-px obrázky, z nichž lze bezpochyby vyrobit většinu této reklamy.