Jak se mohou obchodníci připravit na quebecké právní předpisy 25 (faktura 64)

jak-se-mohou-obchodnici-pripravit-na-quebecke-pravni-predpisy-25-(faktura-64)
Jak se mohou obchodníci připravit na quebecké právní předpisy 25 (faktura 64)

Jako obchodník jste si koupili intenzivní seznam k sestavení a spoustu povinností. Již nyní musíte procházet pojistnými smlouvami různých online platforem, abyste se dostali ke svým cílům KPI. Ale jedna nová věc se stane každou chvíli a směrnice e-knihy se mění. Ten čas je opět na nás s novými pokyny Quebecu – Quebec Legislation 25 (Faktura 74), s velkými změnami přicházejícími na konci září 2023.

Vážte si každého nového obchodního pravidla, toto je schopno možná dokonce vyžadovat přizpůsobení, aby zůstalo v souladu. A vzhledem k tomu, že mnoho podniků potřebuje prostor pro nové pokyny, je čas si na to zvyknout a začít provádět změny TEĎ.

Nesmutněte; tým společnosti Elite Digital je zde, aby vás podpořil, a my jsme vám koupili pokrytá všemi dobře známými daty. Pokud jste o tom ještě neuvažovali, možná také hledáte, abyste otestovali naši módu nabízených produktů, „Všechno, co potřebujete vědět pro dodržování zásad soukromí“, což je skvělý hloubkový ponor do podstaty věci. – drsná data quebecké legislativy 25.

Co je to quebecká legislativa 25?

Původní vlákno legislativy 25 začalo jako Invoice 64 a je průlomovým zlomkem pokynů, které mají dopad na všechny a různé interní Quebec a ty, které podnikají s kýmkoli v Quebecu. To je třeba řešit; některá ustanovení jsou již ukončena od 22. září. Takže, pokud je to princip, o kterém slyšíte, připoutejte se na přízi některých akčních objektů přicházejících do vašeho zařízení!

Náhodou byste mohli být dráždění

Quebecká legislativa 25, nové směrnice o ochraně osobních údajů, narušuje způsob, jakým marketéři shromažďují, používají a rozdělují soukromá data. V legislativě 25 je toho k rozbalení spousta, ale můžeme se zaměřit na to, jak se mohou a možná i mohou obchodníci připravit.

Proč by mohla být dobře čistá péče o marketingové pracovníky?

Vezměte si to do příze: Jak poukážete na to, že neznáte pokyny avenue? Pokud nehledáte palcové omezení nebo jaké to signální zařízení avenue, budete chytat do vážných problémů a s největší pravděpodobností si ve svém vozidle postavíte vše a vše. Totéž platí pro digitální marketing. Být zvyklý na québecké právní předpisy 25 vytvoří jistotu dodržování a změní toto narušení v možnost, zatímco váš podnik zůstane neochvějně stát (a odvrátit tučné sankce!).

První vlna změn skončila 22. září 2022 a následující velký obchod se vytvoří 22. září 2023. Toto je datum, kdy zakroužkujte ve svém kalendáři nyní na přízi, kterou budete potřebovat celé své husy v řadě do pak.

Uvědomění si základů quebecké legislativy 25

Cíl a dopad

Podobně jako maják osvětluje směr připlouvajících lodí, Quebecká legislativa 25 si klade za cíl chránit zákazníky tím, že vrhá světlo na to, jak se jejich soukromá data chátrají. Závažně to dopadá na obchodníky tím, že ukládá přísné posloupnosti jednotlivých dat a pokyny pro jejich využití.

To se možná ve skutečnosti může cítit dobře, když jste byli obchodníkem, který žil podle plánu spuštění CASL (kanadské antispamové legislativy) nebo se orientoval podle pokynů GDRP.

Jak mohou marketéři společně klást otázky pro quebecké právní předpisy 25

Dva marketéři si prohlížejí pokyny quebecké legislativy 25.

Uvědomění si soukromí konkrétní osoby s quebeckými zákony 25

Před vším musí marketéři upřednostňovat respektování soukromí uživatelů. Morálně a eticky je to neustále skutečná věc, ale nyní je to extra pevně právně nařízeno. Ve skutečnosti byste si nepřáli, aby někdo vnikl do vaší stanice bez pozvání, je na míle známé pátrat po významu soukromí jednotlivce, když se to týká quebecké legislativy 25.

Správa zákaznických informací

Dále se postarejte o data kupujících, jako je péče o truhlu. Informace jsou zlaté! Při použití za přijatelných okolností mohou být důvěryhodná uživatelská data dokonce sportovní změnou pro jakoukoli značku a podnik. Zůstáváme v odborných znalostech marketingu vztahů s kupujícími a čím více oceníte na svých zákaznících (a dodatečná data, která máte), tím lépe budete schopni posílat hyper-zaměřené zprávy a přizpůsobovat techniku ​​dialogu. Implementace doporučení pro správu dat, která jsou v souladu s Quebec Legislation 25, je prvořadá.

Jako obchodník sídlící ve světě Legislation 25 se musíte podrobně podívat na to, (a) jak ovlivňujete data a (b) co s nimi vytváříte.

Čištění informací

Podle nových směrnic mají zákazníci také možnost jednoduše vyhledávat data, aby byla jejich data vymazána; to je jedna zvláštní věc, na kterou musí marketéři reagovat. Mnoho obchodníků je zvyklých spravovat souhlas s přihlášením, což je již výchozí chování. Nyní však může uživatel vyhledávat data, ze kterých jsou všechna jeho data vyčištěna z vašich dat, a snažit se o to, abyste mohli toto vyhledávání dat uzákonit. Nyní ne všechny podniky mají systémy, které umožňují toto nebo směr k uzákonění, musí vyhledávat data z dosahu, takže je to kritické místo, na které je třeba se zaměřit.

V ideálním případě jste identifikovali jednotlivce, který je ve vaší skupině odpovědný za soukromí (jak to bývalo součástí principu vlny Legislativa 25), takže je neochvějné navázat tento cenný kontakt v záležitostech týkajících se čištění uživatelských dat.

Kontrola reklamních řešení CRM

Obchodníci se stopami nemohou přijít s penězi, aby se mohli bez pochyby vrhnout na toto neprobádané území. Kromě toho úplně nehledají, jak by mohli chytit zásah s oslepením za porušení pokynů. Proveďte podrobný audit svých nových marketingových doporučení CRM a upravte je tak, aby byla v souladu s quebeckými právními předpisy 25. Hledejte v každém trychtýři, který dodává data do vašeho losování. Obsahují vám požadované údaje a jak mohou být zchátralé? Vezměte na vědomí, nenechte si jednoduše studovat jeden vstupní datový trychtýř; musíte mít studii všechny a různé na přízi jedné věci, o kterou se nestaráte, představuje extrémní pravděpodobnost.

Jedná se o možnost vzájemného propojení vašeho CRM marketingu týkajícího se jednotlivých cest. Po posunu faktů můžete s velkou pravděpodobností také nashromáždit nová doporučení, jak zaujmout zákazníky nebo potenciály.

Koučování a rozvoj pro legislativu Quebecu 25

Neposlal bys nevycvičeného námořníka, aby přečkal bouři, že ne? Stejně tak je dobře známá nabídka koučování a módy vašemu marketingovému týmu ohledně Quebecké legislativy 25. Je úžasné, jak málo z nás v celé Kanadě ví, že tyto převratné směrnice jsou uzákoněny. Většina podniků se připravuje čistě, i za předpokladu, že datum bylo identifikováno na ve skutečnosti velmi dlouhou dobu. (Nicméně jsem si jist, že my všichni marketéři jsme se na fakultní prověrky chystali v noci dříve!) V tomto případě může mít čekání kromě poslední chvíle nebo neinformování vašich týmů neblahé následky. Trochu koučování na Legislativa 25 může vrhnout prodloužené zařízení.

Potřebujete omezenou slevu?

Ve většině případů můžete s velkou pravděpodobností být navíc tak uzavřeni svému marketingu a operacím, že nebudete moci oddálit, abyste pojmenovali mezery. To se stává mnohem více normálně, když se směrnice e-knihy změní na přízi jedné věci legitimní dříve, než již není povoleno.

V Elite Digital nyní pomáháme značkám a firmám připravit se na legislativu 25. Můžeme vás posílit provedením celého auditu, který vás udrží na jednoduché straně nových pokynů a zároveň zaručí, že váš marketing zůstane bzučet vedle sebe. Jako přední kanadská společnost v oblasti digitálního marketingu jsme v jedinečné pozici, abychom vás povzbudili k vytvoření jakýchkoli požadovaných změn a zároveň zaručili, že budete moci v noci správně spát.

Závěr

Dejte sbohem pocitu zmítání se ve smyslu quebecké legislativy 25. Směrnice přinášejí změny, případně nemusí být znepokojující. Informace je energie; čím více oceníte, tím lépe se budete moci přizpůsobit. Vypracováním složitosti těchto pokynů, zavedením zařízení pro správu dat, vzděláváním vašeho týmu a se společností, jako je Elite Digital, marketéři již nemohou nejšikovněji dodržovat quebecké právní předpisy 25, ale navíc je využít k vytváření marketingových doporučení, která jsou účinná a vyhovující. Alternate přináší náhradu, takže nyní je vaše chvíle prohledat všechna vaše data a ujistit se, že máte nejšikovnější nohu vpřed!

Robert Burko

Robert Burko

Robert Burko je CEO a zakladatel Elite Digital, přední digitální marketingové společnosti v severních Spojených státech. S dvacetiletými zkušenostmi vede v současné době více než 95 z nás v několika zemích a je identifikován jako jeden z hlavních kanadských odborníků na digitální marketing. Jako klíčový lídr v oblasti prodeje a oceněný podnikatel se Burko objevil v celostátní televizi, rádiu, podcastech a v neomezených tištěných publikacích a blozích po celém severu Spojených států. Bude profesorem digitální reklamy a sociálních médií v Torontu.