Navigace v influencer marketingu: Odhalení Mavenů a nevýhod

navigace-v-influencer-marketingu:-odhaleni-mavenu-a-nevyhod
Navigace v influencer marketingu: Odhalení Mavenů a nevýhod

Influencer marketing je oblíbená marketingová formulace pro společnosti a styly, které kromě důvěryhodnosti upřednostňují prodloužit svůj dosah a angažovanost využitím velké komunity influencerů. Důsledky spočívající v tom, že influencer marketing by mohl být jednoduše navíc extrémně efektivní; na druhé straně je navíc důležité zvážit všechny profesionály a nevýhody influencer marketingu dříve, než skočit do kampaně.

Mavens of influencer marketingu

Budování Trust Fleet

Influenceři se stali influencery v nepostradatelném kladení mýtu jejich vrstevníků na jejich doporučení a návrhy. Partnerství s těmito influencery vám může umožnit rychle vytvořit důvěru ve vaši značku uvnitř jejich cílového publika.

Vylepšování funkce Set separ Awareness

Influencer marketing může výrazně rozšířit váš dosah a viditelnost v celém digitálním panoramatu; zde je spolehlivé řešení pro zvýšení povědomí o značce. Podle toho, jaké platformy chcete vyzkoušet, byste jednoduše upřednostnili řešení konkrétních influencerů, kteří jsou na konkrétních kanálech sociálních médií úhledně oblíbení.

Technika obohacování materiálu vašeho problému

Zveřejnění vlivu, který lze sdílet, může obohatit vaši formulaci zveřejnění a nabídnout originální perspektivu, která rezonuje spolu s vaším cílovým publikem.

Možná byste se možná mohli zúčastnit

Úspěšné dosažení cílového cílového trhu

Influenceři obvykle zavěšují nastíněnou demografickou skupinu. Tuto schopnost pravděpodobně dokážete úspěšně zdokonalit ve svém cílovém publiku – žádné vynaložené úsilí na to, aby se nyní radikálně nezměnilo!

Poskytování zástupce pro váš cílový trh pomocí influencer marketingu

Vlivné osobnosti poskytují poradce zveřejňovat následovníkům, učí a zajímají je. Souvislost vaší značky s touto cenou může zvýšit vaši popularitu.

Nevýhody influencer marketingu

Ubohost Hledání faktického ovlivňovatele

Nalezení toho, co skvěle odpovídá vaší známce v součtu, je časově náročná cesta. Už ne každý influencer bude v souladu s hodnotami a estetikou vaší firmy. Navrhujeme oslovit agenturu, která obdivuje Elite Digital, která je ochotna podpořit zkoumání a získávání vynikajících influencerů, aby splnili vaše přání.

Nadměrné ceny influencer marketingu

Nadměrné dosažení a zapojení do cíle. Prvotřídní influenceři mohou odhalit nadměrné poplatky, což pravděpodobně zatěžuje váš marketingový rozpočet. Je důležité, aby bylo jasné, že máte dostatečný rozpočet na kampaň pro influencery dříve, než abyste do ní skočili.

Minute Alter Over Messaging

Zatímco influenceři znají své cílové publikum, snažte se být si vědomi toho, že je pravděpodobně nezdravé vzdát se kontroly nad sdělením vaší značky jednomu (nebo dvojici) lidí. Zveřejnění, které produkují, by se nyní jednoduše nemohlo zcela shodovat s vaší osobností značky.

Nesrovnalosti v zapojení cílového trhu

Zatímco celková úroveň influencerů má využít jejich intenzivního dosahování, nyní se ne všichni sledující angažují na stejné scéně. Velký počet sledujících se neustále nepromítá do nadměrného zapojení. Kromě toho existují účty, na kterých je velké množství falešných následovníků, kteří se neúčastnili žádného zveřejnění na žádné platformě.

Možnost nepříznivé publicity

Je důležité si neustále uvědomovat, že ovlivňovatelé jsou lidé a lidé neustále vytvářejí chyby. V případě, že získají negativní publicitu, bude vaše značka pravděpodobně chycena křížovou palbou a bude to mít negativní dopad na popularitu vaší značky.

Jak může Elite Digital ulevit s influencer marketingem

Navigace v panoramatu influencer marketingu je přirozeně pokročilá; na druhou stranu, nechcete toho dosáhnout sami. V Elite Digital jsme hrdí na to, že se specializujeme na zvyšování na míru šitých influencer marketingových strategií. Náš tým vám umožňuje pojmenovat vhodné dostupné influencery, kteří odpovídají vaší značce, prezentovat vaši spolupráci a měřit efektivitu jakéhokoli partnerství. Nyní visíme nad dvěma dlouholetými dovednostmi ve vytváření strategií, které jsou v souladu s vaší značkou, ale navíc rezonují s cílovým publikem influencera; to by pravděpodobně mohlo podpořit záruku oboustranně cenného zapojení vaší značky a ovlivňovatelů, se kterými se rozhodnete spolupracovat.

Sociální média odhalují tvůrce využívající influencer marketing k pohybu a pobytovému tutoriálu, směje se a mluví se svými online sledujícími.

Závěr

Zatímco influencer marketing poskytuje některé nepravděpodobné nepochybně pro dosažení a zapojení, přináší originální výzvy, které vyžadují pečlivé zvážení a odbornou navigaci. Odpověď? Spolupracujte s Elite Digital a pusťte se do hitu influencer marketing; umožníme vám využít výhody influencer marketingu a přitom dovedně zvládnout jakoukoli z výzev, které by měly dosáhnout vašeho záměru. Kontaktujte nás co nejdříve!

Robert Burko

Robert Burko

Robert Burko je CEO a zakladatel Elite Digital, hlavní digitální marketingové agentury v severních Spojených státech. S 20 lety zkušeností vede v současné době více než 95 lidí na dvou mezinárodních místech a je identifikován jako jeden z hlavních kanadských konzultantů pro digitální marketing. Jako klíčový myšlenkový vůdce v reklamním průmyslu a oceněný podnikatel se Burko jevil v celostátní televizi, rádiu, podcastech a v nekonečných tištěných publikacích a blozích po celém severu Spojených států. Je také profesorem digitálního marketingu a sociálních médií v Torontu.