Nezkušené osoby Kniha E: Twitter Digital Marketing Map

nezkusene-osoby-kniha-e:-twitter-digital-marketing-map

Věděli jste, že podle Funds Online preferovali meziměsíční aktivní zákazníci Twitter v 2019 první čtvrtletí bylo jednou milión? Navíc od jednoho roku 2019 preference denně aktivních zákazníků, kteří měli být monetizovatelný na Twitteru byl jednou 166 milion.

Když se zamyslíte nad tím, kolik členů využívá Twitter, je nepochybné, že budete mít na mysli i marketingový přístup k používání této standardní platformy. Nicméně, v případě, že nevíte, jak doručit, bude to otravné.

Naštěstí jako začátečník společně shrneme přístup k digitálnímu marketingu na Twitteru. Nepochybně využijete také Twitter k tomu, abyste svůj drobný podnik vynikli více než kdy jindy. Pokračujte v dalším studiu.

Table of Contents

Audit Your Tale on Twitter

Prvním krokem, který musíte udělat, když budete dávat dohromady svůj marketingový přístup na Twitteru, je zkontrolovat svůj účet. Abyste to mohli rozumně umístit, musíte využít analýzu Twitteru, abyste viděli, jak si váš účet vedl. Po dokončení auditu si prohlédněte výkon:

  • Hashtags
  • Tweety konkrétní osoby
  • Vaše konkrétní osoba, kterou si prohlíželi na Twitteru
See also  Informace pro začátečníky: Instagram Marketing pro nezkušené osoby

Zjistíte-li, které z vašich tweetů vykazují nejvyšší výkon, získáte správnou představu o tom, jaké státní styly vaše diváky nejvíce přitahují. S těmito údaji nepochybně také uděláte správný přístup. Tento přístup maximalizuje, jak pozoruhodné zapojení a dosah vyhrajete, když náhodou zveřejníte tweety.

Kromě toho by to možná také mohlo vašim divákům prezentovat to, co pozorují, když se to týká vašeho státu.

Obstarejte si a používejte svůj Twitter Enlighten

Při sestavování přístupu k digitálnímu marketingu na Twitteru musíte obdržet a využít svou objednávku na Twitteru . Vyplývá to z publika na platformě, pozorující značky, které by tweetovaly autentickým způsobem, a používání jejich morálního řádu.

Musí být lákavé pokoušet se znít, obdivovat standardní účty nebo posunout své kulatý příkaz k zadržování společnosti se sklony vyskytujícími se na platformě.

Přesto si přejete, aby vaše objednávka odpovídala objednávce, kterou běžně využíváte. Vaše objednávka bude nepochybně přiměřeně další příležitostná na Twitteru, nicméně musíte v tichosti uvést v platnost svou objednávku značky.

Uvědomte si své publikum na mapě

Navíc pomáhá porozumět divákům vašeho designu. Zejména v případě, že provozujete čerstvější společnost a vaše objednávka značek ještě není zcela stanovena, vrátí se, aby pochopila, jaké body mají vaši diváci a jaká móda státu je oslovuje.

Hashtag symbol coming out from a yellow megaphone on blue background

Jako příklad v případě, že provozujete podnik, kde Pokud plánujete výprodej na Černý pátek, je nepochybné, že při výrobě tohoto produktu použijete také hashtagy spojené s Černým pátkem.

Skládají se z reklam na Twitteru ve vaší mapě

Kdykoli se vám stane, že spojíte svůj přístup k digitálnímu marketingu na Twitteru, nesnažte se do něj zahrnout inzeráty na Twitteru. Kdykoli náhodou zaplatíte za tyto inzeráty, oslovíte své diváky navíc bez fňukání. Z toho plyne nepochybně, že je také speciálně navrhnete.

Tweety, které by byly propagovány, navíc mohou fungovat rychleji než organické tweety.

Ještě jeden spolehlivý u inzerátů na Twitteru je to, že podporují ty, které nepoužívají vaše hashtagy nebo neoznačují váš profil na Twitteru.

Proč je to tak? Kdykoli náhodou použijete propagovaný tweet, tweety, které zveřejníte, skončí na časové ose těch, které roztříští stejné zájmy jako vaši diváci.

Zaplatíte pouze měsíční cenu za tak dlouhý, že byste obdivovali svůj tweet, který je povýšen na přebývání. Interakce diváků, když dávají dojem, že jsou, jsou neustále stejné jako u oblíbeného tweetu.

Nicméně budou vědět, že se jedná o reklamu na Twitteru, která pochází z propagovaných značek na Twitteru. tweety.

Kdykoli náhodou dáváte dohromady svůj státní přístup pro Twitter, musíte zprostředkovat lepší image. Až příliš normálně mohou korporace disponovat rozmanitostí různorodých Američanů, kteří spravují diverzifikované platformy sociálních médií srovnatelné s Twitterem, Facebookem a Instagramem.

Která schopnost se může projevit jako nekonzistentní a ještě horší , obdivujte, že každý účet patří plně diverzifikované společnosti. To je důvod, proč je převládající zprostředkovat, jaký je váš celkový přístup k sociálním médiím.

Shot of businesswoman having a brainstorming session against a glass wall in her office

Stejným způsobem, jakým si představujete své objednejte a navrhněte diváky, musíte vyrobit identické spolu s celými svými platformami sociálních médií.

Kromě toho zprostředkovávejte diverzifikované kampaně, které se vám budou líbit. Jako příklad se vraťme k výprodeji na Černý pátek, o kterém jsme se zmínili dříve. Je pravděpodobné, že tuto kampaň posílíte na všech svých platformách.

Pokud je tomu tak, můžete se pokusit sladit jazyk, fotografie a další body brandingu.

Navíc se pokusíte vytvořit státní kalendář, který získá diverzifikované kampaně a příspěvky, které zmapujete, aby je vyrobili pro celé vaše platformy.

Vesmírné cíle pro Twitter, které jsou měřitelné

Organizace přístupu na sociálních sítích vyžaduje, abyste měli touhy, které chcete splnit. To je oboje na lepší úrovni kromě toho, kdy to zahrnuje, jak sestavujete svůj přístup ke každé platformě sociálních médií.

Pokud se to týká Twitteru, existují zvláštní přání, nepochybně také budete přijímat situaci, takže váš přístup je jako nepochybně ohromné.

Cartoon people sitting on progress statistic graphic bars

Existuje mnoho různorodých tužeb, z nichž nepochybně také využijete. Nyní uvedeme přehled několika vhodných.

Jedním z návrhů je obstarat si následovníky, kteří se zabývají lepším návrhem zrychlení vědomí značky. Dalším je generování potenciálních zákazníků prostřednictvím strategie směřování návštěvnosti Twitteru. Konkrétně byste to řekli směrem k seznamu e-mailů nebo nabídce.

Možná také můžete obdržet 330 situace Návrh zveřejňování hypertextových odkazů na blogové příspěvky vaší online stránky online na Twitteru s lepším návrhem zrychlení online provozu vaší online stránky .

Agenda Vaše tweety v přístupu

Kde jste sledovali všechny vaše rady, které jsme do tohoto bodu poskytli, budete mít správnou představu o módě státu, kterou mapujete při zveřejňování příspěvků na Twitteru. Navíc budete vědět, které hashtagy použít a kdy se vaše tweety stanou (spolu s vašimi dalšími příspěvky na sociálních sítích).

Uvažujete o tom, že prostě víte, co budete zveřejňovat a kdy , je snadné využít marketingové uznání sociálních médií k naplánování vašich tweetů předem.

S faktickým nástrojem je nepochybné, že si také naplánujete, kdy budou vaše tweety na konci mít potíže se zajištěním, že je prostě zveřejníte.

Chytit na Twitteru

Jakmile váš účet na Twitteru začne zveřejňovat tweety a váš přístup k digitálnímu marketingu začne vítězit, možná budete mít pocit, že obdivujete, že je vaše práce dokončena. Ale když odesíláte doručování, je to převládající přijímat spolu s vašimi sledujícími a těmi, kteří s vámi spolupracují.

Toto je ve skutečnosti návrh, aby se vaši diváci cítili propojeni s vámi. Zejména pokud někdo zmíní vaši značku nebo společnost nebo vám pošle přímou zprávu, musíte to potvrdit.

Target audience and customers outreach illustration

Možná by se mohlo zdát, že obdivujete širokou škálu práce, nicméně kdyby někdo zařídil odpovědi a zapojení, bylo by to cenné.

Navíc použití řešení srovnatelných s výzvami hashtag by bylo zábavné a důmyslné způsob, jak se zapojit.

Pokládání otázek je jednodušší způsob, jak to vyrobit. Jako příklad si objednejte prodej zažitých zmrzlinových příchutí. Možná se můžete zeptat Američanů na Twitteru na různé tipy na příchuť měsíce.

Kdykoli se rozhodnete, abyste si z ní vybrali ještě více, je nepochybné, že z této oddanosti uděláte soutěž . Možná můžete zavřít ten, který jste sledovali, je nejšikovnější, a udělit skutečné osobě půllitr zmrzliny bez nákladů.

Protože si nepochybně také dokážete představit, tyto způsoby účasti by buďte skvělý zpět, když to zahrnuje vybudování vaší značky, získávání dalších následovníků a během zabíjení získávání následovníků, kteří se změní na fragment přesné následovníky.

Musíte se učit více?

Teď, když jste si uvědomili, jak spojit svůj přístup k digitálnímu marketingu na Twitteru, je nepochybné, že Pokusím se studovat navíc. Pravděpodobně vás láká studovat o tom, jak funguje algoritmus Twitteru, jinak se pokoušíte prostudovat další oblíbené informace o posílení vašeho digitálního marketingového úsilí.

Ať si přejete jakákoli data, můžeme zadní. V ELITE digital jsme specialisté, pokud jde o digitální marketing.

Navíc máme partu digitálních marketérů, kteří vám umožňují spolu s vaším přístupem k digitálnímu marketingu. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak vám to umožňujeme, kontaktujte nás.