Nezkušené osoby Kniha E: Twitter Digital Marketing Map

nezkusene-osoby-kniha-e:-twitter-digital-marketing-map

Věděli jste, že podle Funds Online preferovali meziměsíční aktivní zákazníci Twitter v 2019 první čtvrtletí bylo jednou milión? Navíc od jednoho roku 2019 preference denně aktivních zákazníků, kteří měli být monetizovatelný na Twitteru byl jednou 166 milion.

Když se zamyslíte nad tím, kolik členů využívá Twitter, je nepochybné, že budete mít na mysli i marketingový přístup k používání této standardní platformy. Nicméně, v případě, že nevíte, jak doručit, bude to otravné.

Naštěstí jako začátečník společně shrneme přístup k digitálnímu marketingu na Twitteru. Nepochybně využijete také Twitter k tomu, abyste svůj drobný podnik vynikli více než kdy jindy. Pokračujte v dalším studiu.

Table of Contents

Audit Your Tale on Twitter

Prvním krokem, který musíte udělat, když budete dávat dohromady svůj marketingový přístup na Twitteru, je zkontrolovat svůj účet. Abyste to mohli rozumně umístit, musíte využít analýzu Twitteru, abyste viděli, jak si váš účet vedl. Po dokončení auditu si prohlédněte výkon:

  • Hashtags
  • Tweety konkrétní osoby
  • Vaše konkrétní osoba, kterou si prohlíželi na Twitteru

Zjistíte-li, které z vašich tweetů vykazují nejvyšší výkon, získáte správnou představu o tom, jaké státní styly vaše diváky nejvíce přitahují. S těmito údaji nepochybně také uděláte správný přístup. Tento přístup maximalizuje, jak pozoruhodné zapojení a dosah vyhrajete, když náhodou zveřejníte tweety.

Kromě toho by to možná také mohlo vašim divákům prezentovat to, co pozorují, když se to týká vašeho státu.

Obstarejte si a používejte svůj Twitter Enlighten

Při sestavování přístupu k digitálnímu marketingu na Twitteru musíte obdržet a využít svou objednávku na Twitteru . Vyplývá to z publika na platformě, pozorující značky, které by tweetovaly autentickým způsobem, a používání jejich morálního řádu.

Musí být lákavé pokoušet se znít, obdivovat standardní účty nebo posunout své kulatý příkaz k zadržování společnosti se sklony vyskytujícími se na platformě.

Přesto si přejete, aby vaše objednávka odpovídala objednávce, kterou běžně využíváte. Vaše objednávka bude nepochybně přiměřeně další příležitostná na Twitteru, nicméně musíte v tichosti uvést v platnost svou objednávku značky.

Uvědomte si své publikum na mapě

Navíc pomáhá porozumět divákům vašeho designu. Zejména v případě, že provozujete čerstvější společnost a vaše objednávka značek ještě není zcela stanovena, vrátí se, aby pochopila, jaké body mají vaši diváci a jaká móda státu je oslovuje.

Hashtag symbol coming out from a yellow megaphone on blue background