Nezkušené osoby Kniha: Internetová disciplína Styl na Shopify

nezkusene-osoby-kniha:-internetova-disciplina-styl-na-shopify

Do 1024 se očekává, že příjmy z elektronického obchodu dosáhnou 7,4 USD bilion. Dlouhá léta vlastní sloužila jako svědectví o úspěchu on-line pokusů. Společnosti ekvivalentní Amazonu mají cenu miliard a divizní obchody se ve skutečnosti začínají každým dnem cítit prázdnější.

Když vás napadne, že jste maličký podnik nebo tvůrce, je čas investovat do organizace online obchodu s elektronickým obchodem. Znásobí vaše prodeje a umožní vám oslovit zákazníky v určité fázi světa!

Shopify je považováno za jednoho z mnoha skutečných tvůrců disciplíny, které můžete použít pro webovou stránku vašeho obchodu. Dáme vám instrukce o všech kouscích, které byste chtěli znát, pokud jde o vzorec pro použití Shopify v níže uvedených nápadech.

Co je to Shopify?

Shopify je stroj založený primárně na cloudu, který majitelé podniků využívají k akumulaci webové stránky online, která slouží jako online prodejce.

Díky službě Shopify byste měli kontrolu nad tím, jak se tato disciplína jeví nakupujícím, a plán, ve kterém byste možná mohli použít a procházet disciplínou a zároveň být hostitelem vašeho online obchodu. .

Vytváření internetové disciplíny není tak snadné jako příprava mísy cereálií, nicméně to už nepochybně není příliš vyčerpávající, pokud si s sebou vezmete hromadu problémů.

Pojďme se ponořit do vzorce pro vytvoření webové stránky online.

Objevte hrubou myšlenku

Zastaralé, začněte s vytvářením webové stránky online, je důležité provozovat těžký vynález. Toto vynalézavost musí zahrnovat funkce, které jsou nezbytné pro váš e-shop a plán, ve kterém byste preferovali, aby se obchod zákazníkům zobrazoval.

Man working at a creative office using his computer while people are moving in the background

Později v těchto souborech zmíníme instalaci aplikací pro vašeho prodejce Shopify. Celá řada dostupných aplikací se zabývá prodejem, marketingem a hodnocením obchodů.

Myslete na budoucnost tím, že jste se nyní rozhodli, jaké prodejní programy byste do svého obchodu vzali v podstatě nejvíce. Chcete-li to odhalit, můžete si najmout profesionální digitální obchodníky, kteří se o nás starají přímo zde v Elite Digital. Poneseme a uvedeme výkon efektivního prodejního systému, který zvýší vaše úsilí.

  Začínáme se službou Shopify

  Prvním zřejmým krokem k použití služby Shopify je registrace!

  Přejděte na hlavní síťovou stránku Shopify a klikněte na tlačítko razítkem. Vytvoříte bezplatnou zkušební verzi, která se nakonec změní na měsíční placený balíček.

  Základní 3 možnosti balíčku jsou:

    Klasický Shopify – $ za měsíc
   • Shopify- $79 za měsíc
   • Vyvinutý Shopify- $ za měsíc

  Každá vychytávka přichází s poměrně hodně úhledně oblíbené základní náležitosti. Mezi tyto náležitosti patří:

    Kupující Toughen od Shopify
  • Zprávy o hodnocení podvodů

  Obnovení košíku

  • Schopnost nést snížené kódy známek a kupony
  • Neomezený počet různých produktů
  • Když se rozhodnete pro pravděpodobnost svazku, shrňte razítkovou práci vyplněním údajů o vašem obchodě. Dosáhněte toho kliknutím na „Vstoupit do mého prodejce“.

   Přizpůsobení vaší domovské internetové stránky

   Každý současný uživatel Shopify bude mít výchozí domácí síť stránku, jakmile zavedou úlohu razítkování. Vzhledem k tomu, že tato stránka domácí sítě je neocenitelně dostačující, přizpůsobením dostupného stavu ji zvýšíte.

   Man working at a creative office using his computer while people are moving in the background Web design and wireframe layout Man working at a creative office using his computer while people are moving in the background

   Když si uvědomíte, že už nejste ten pravý, kdo bude provádět kontrolu na zadní straně vaší stránky Shopify sítě, spolupracujte s nahrazujícím uživatelem (uživateli) na vytvoření domácí sítě stránku, která je snadná a přístupná. Přístupnost vám nakonec umožní rychlé změny.

   Vylepšete formát domácí sítě, ve kterém je snadné se orientovat a lze jej snadno naučit. To, že jste mohli pokorně prosazovat své nejslabší pokyny, jsou v podstatě nejsledovanější.

   Web design and wireframe layout Ukradněte své téma

   Považuje se za jednu z mnoha nejlepších možností, kterou byste museli zabalit, když zaměstnávat společnosti a produkty módy na webových stránkách Shopify je vaším tématem.

   Téma vaší disciplíny určuje obrovský rozsah toho, jak se vaše disciplína jeví nakupujícím a všem ostatním na vstupní zastávce. Každý dostupný motiv je dodáván s předem vybranými fonty, barvami a hromadami dalších.

   Projděte si dostupná témata Shopify. Udělejte si kontrolu, která témata jsou vhodná pro vaše odvětví, a neustále dvakrát ověřujte, zda téma přichází s možnostmi, o které se pokoušíte.

   Jedna převládající procedura zpět k tomu, že je Shopify tak populární, je, že weby by možná také mohly vzniknout tak, aby vypadaly spravedlivě jako zdrobnělé vykrajovátka. Je to tak skvělé, jakého můžete dosáhnout pomocí dostupných bezplatných témat.

   Některé firmy se zavázaly najmout většinu návrhářů motivů Shopify, aby naprogramovali a nesli neznámý formát pro svůj eCommerce obchod.

   Utrácejte vysoce kvalitní věci za aplikace po ruce

   Zamiřte k prodejci aplikací Shopify, kde můžete vložit neocenitelné aplikace pro vaše potřeby elektronického obchodu. (Design: Právě zde je místo, kde přichází startovací fáze, kterou jsme zmínili výše).

   K procházení dostupných aplikací použijte vyhledávací filtry a lekce. Kategorie aplikací zahrnují:

     Marketing

    • Konverze
    • Vylepšení kupujícího
    • Glean
   • Doprava
   • Zprávy

   Nejšikovnější při hledání toho, co považujete za důležité, abyste se rozhodli vrh a komplikace. Naštěstí vám Shopify umožňuje později mazat, nahrazovat a přidávat aplikace.

   Discover It Your Have

   Když byste vlastnili své celkové téma a s aplikacemi vybranými pro vaši disciplínu Shopify se provede slušná část vašich horských výběrů.

   Nyní je čas na zábavnou část. Je čas přizpůsobit si motiv. Shopify usnadňuje tuto část vzorce tím, že poskytuje snadný výběr.

   Přizpůsobte si svůj obchod výběrem pravděpodobnosti „Téma“ na levé straně vaší domovské stránky. Jakmile je motiv vytažen, klikněte na tlačítko „Přizpůsobit“.

   Všechna rozhodnutí o problémech, která můžete změnit, se objeví na kvalifikovaném aspektu displeje. Vlevo se zobrazí důvěryhodné změny.

   Shopify umožňuje změny zobrazení videa prostřednictvím prozkoumávání plochy a buněk. Zaručte, že uživatelé vašich buněk budou moci využít vaši disciplínu při úpravách tašek.

   Nastavení

   Stejně úhledně, co se týče přizpůsobení krásy, které můžete v Shopify nést, můžete také změnit několik logistických nastavení.

   Respektujte tlačítko „Nastavení“ na levé straně vaší domovské stránky. Možnosti nastavení vám umožní mít větší kontrolu nad výběrem ceny, dopravy, fakturace a daní.

   Tato část by byla pro někoho tak pravdivá, že by ji používala jeden krok po druhém.

   Přidat zboží

   Žádný prodejce elektronického obchodu není úplný bez zboží ! Nyní, když jste si přizpůsobili svou disciplínu podle svých představ, je čas, abyste mohli přidat své zboží a společnosti a produkty.

   Dokážeme vám vylíčit, že tento krok by možná zabral nějaký čas, totiž že vás napadne vlastnit tuny zboží. Shopify vás vyžaduje, abyste mohli přidávat každý produkt jeden po druhém.

   Man working at a creative office using his computer while people are moving in the background Shopping online concept - Parcel or Paper cartons with a shopping cart logo in a trolley on a laptop keyboard.

   V levé části stránky vaší domovní sítě zadáte dotaz na polovinu „zboží“. Klikněte na tuto polovinu, poté klikněte na tlačítko „Přidat produkt“ do sáčku.

   Shopify vás otestuje, abyste obsahovali dlouhý kontrolní seznam znalostí, které doloží, že váš produkt je uveden přesně. Pole nápadů zahrnují:

     Název Man working at a creative office using his computer while people are moving in the background

    • Popis výrobku
    • Média
   • Dostupnost
   • Označení
   • Množství
   • Doprava
   • Značky

   Uzákonit, upřednostňujete dát dohromady své dostupné zboží? Možná byste mohli dodatečně roboticky nebo manuálně přinášet produktové lekce vaší disciplíně.

   Glean a Arena

   A v podstatě nejvíc cenným krokem v úvodní části vaší současné webové stránky Shopify je mít vlastní doménu.

   Je snadné toho dosáhnout. Jediné, čeho je třeba dosáhnout, je kliknout na kanál hrubého prodeje > Online obchod > Arena. To vše můžete možná dodatečně odvodit z nabídky na levé straně vaší domovské stránky.

   Pro větší úlevu s brandingem a propagací jsme dosáhli toho, že nakupujeme vaši neznámou doménu.

   Otevřít a propagovat

   Vy jste dobyl schopnost webové stránky módy, nicméně vaše práce je hodně od konce. Nyní je čas začít a podporovat svou disciplínu. Jak jinak dosáhnete toho, že položíte otázku, kterou chcete prodat?

   Spolupracujte se svým marketingovým týmem nebo se vzdělanou digitální marketingovou společností, která povede propagační kampaně. Bude to stejně snadné, jako začít s některými příspěvky na sociálních sítích nebo s dalšími problémy, které se týkají nakupování společností a produktů pro umístění webových stránek a reklam Google.

   Buďte si vědomi svého prostoru

   The poslední věc, které byste raději dosáhli, je opustit svou disciplínu. V podstatě je nejcennější zadržet zavřenou kontrolu toho, jak si disciplína (a vaše zboží) vede.

   Velkým vzorcem, jak na videu zobrazit vaši disciplínu, je požádat pracovníky nebo kamarády, aby využili vaši disciplínu, jako když jsou ve společnosti poprvé. Vydejte je, aby klikali na celou nabídku disciplín a výběr produktů a nezanedbávejte vlastní lidi, podívejte se na disciplínu na stolních počítačích a mobilních zařízeních!

   Použití Shopify pro internetovou disciplínu Style

   Pokud jste neobjevili vzorec pro kódování webových stránek od začátku, je méně obtížné používat Shopify pro vaši celkovou webovou stránku, kterou móda chce. Jejich stroj zaměřený na eCommerce je velký pro uvedení vašeho zboží na trh.

   Rozšiřování obchodu prostřednictvím Shopify by nyní v některých případech již nebylo snadné, takže se v určité fázi vzorce nezanedbávejte spoléhat na vylepšení kupujících Shopify. Jsou k dispozici, aby vyřešili jakékoli dotazy a obavy týkající se podlahy.

   Uskutečněte, že byste vlastnili disciplínu Shopify, kterou byste rádi ocenili? Využijte naše digitální marketingové společnosti a produkty k tomu, abyste své diváky mohli oslovit prostřednictvím e-mailového marketingu, sociálních médií, umístění webových stránek a dalších. Kontaktujte nás v tuto chvíli, aby taška začala.

   2022

   See also  Bez problémů Přizpůsobte se standardům webové přístupnosti pro společnosti