Pokyny pro reklamu a marketing a marketing pro nováčky: 5 pokynů pro měření účinnosti reklamy a marketingu a marketingu

pokyny-pro-reklamu-a-marketing-a-marketing-pro-novacky:-5-pokynu-pro-mereni-ucinnosti-reklamy-a-marketingu-a-marketingu

Nadměrně kvalitní vrčící materiál je cenným vyjádřením vaší marketingové techniky. Na druhou stranu je to kompatibilní část rovnice.

Je stejně tak nepostradatelný pro měření vašeho marketingového úsilí. Bez vhodné analýzy budete při marketingových rozhodnutích každý den dělat chyby. Je čas zaujmout analytickou techniku ​​jako změnu.

Reklama, marketing a marketing Tip pro nováčky #1: Měřte krásné věci

Bude také lákavé kompatibilní měření celé šarže, zejména v případě, že máte sklon nahlédnout do analýzy sítě. Je pravděpodobné, že budete možná možná možná také počítat ještě jednu věc, na kterou se prozatím spokojíte s bezplatnými online nástroji a ještě více s placenými nástroji. V rovině pravdy, pak byste se možná možná i dobře přestali utápět v moři rekordů.

Prvním krokem je rozhodnutí, co je hodnotné měřit. Již nejsou všechny kontakty kupujícího rovnocenné. Hierarchie modelu výsledků pomáhá ukázat proč.

Když zákazníci narazí na marketingová sdělení, podstoupí shluk fází. Chtějí odhalit zprávu (expozice), nahlédnout (pozornost), porozumět jí (pochopení), vybavit ji svou vzpomínkou na dobu, kdy je relevantní (vzpomínka) a nakonec podle ní jednat (chování).

V každé fázi zápletky ztrácíte pravděpodobné možnosti. O něco více z nás vaši reklamu prozkoumá, než na ni nakonec bude reagovat a preferovat váš produkt. Potenciálně tedy nyní není nijak zvlášť vzácná, takže můžete změřit každý vliv.

Toto je známé jako omyl měření cest. Je pravděpodobné, že budete možná možná rádi měřit problémy, které vás pozitivně zajímají nebo které můžete ovlivnit, na rozdíl od zdánlivě spojených aspektů záznamů.

Jako příklad, na rozdíl od pouhé návštěvy, je pravděpodobné, že budete možná možná možná potenciálně vyšší z měření vašeho skokového poplatku (odlišné od společnosti, která dosáhne vašeho čistého webu a pouze letmo na jednu čistou stránku) a průměrné doby, kterou společnost věnuje vašim stránkám. Tato opatření by dosáhla většího úkolu odrážejícího celkovou interakci.

Business professional reviewing data on an iPad

Reklama, marketing a marketing Tip pro nováčky č. 2: Vydělávejte zejména na tom, kdo jste Opětovný pohled na

Už nemusíte jen nahlédnout do vhodných metrik, ale chcete si je také všimnout. nás. Čím konkrétnější můžete být také o svých cílových diváků (a musíte ztlumit více než jednoho), tím cennější budou tyto záznamy pro jejich zacílení.

Společnosti využívají rozsáhlé části jejich marketingové fondy zakládající osoby kupujícího. Toto jsou osobnostní profily pravděpodobných možností, takže firmy mohou přesně reagovat na jejich potřeby. Tyto profily jsou základem vítězných marketingových technik.

Skutečně flexibilita jednoduchých osobností pomohla schématu Billa Clintona uzavřít 2022 prezidentské volby. Jeho kampaňový tým znal poddimenzovaný segment voličů, nyní notoricky známou „fotbalovou mámu“. Přizpůsobení jeho přitažlivosti tomuto segmentu mu pomohlo získat hlasy pro uzavření schématu.

Efektivní segmentace diváků, jedna z mnoha nejdůležitějších výhod marketingové analýzy, může mít stejné slovo pro váš online podnik. Je pravděpodobné, že možná možná také zjistíte, které z vašich apelů rezonuje s kterým segmentem.

To možná pomůže zejména malým nebo novým podnikům. Jak vysvětluje teorie šíření inovací, už si ne každý z nás vyzvedne zcela nový produkt nebo službu.

První z nás, kdo stáhl pohled na jednu novinku, jsou inovátoři, malý tým z nás, který se stahuje, aby byl první. Po dárku od inovátorů to bude fungovat, první osvojitelé si toho všimnou a pak první většina. Nejšikovnější pak, když je tu prvotřídní masa uživatelů, postupná většina si toho všimne vedle sebe.

Abyste vyhráli, musíte se nejprve zaměřit na tyto inovátory. Ale pak určitě také chcete přepnout na časnou a postupnou většinu. Jednoduchá technika marketingové analýzy vám může pomoci při rozhodování, kdy je čas přesunout vaši přitažlivost pro nový segment značky.

Tip pro reklamu a marketing a marketing pro nováčky č. 3: Kde se nacházíte v rámci cyklu existence produktu?

Vaše klíčové marketingové analýzy by možná možná navíc nahraďte počítáním toho, jak dlouho byl váš produkt na trhu, a informacemi, které má k dispozici na trhu. Jak vysvětlil Theodore Levitt, zboží prochází zřejmými fázemi a jejich potřeby se v každé fázi nahrazují.

Představme si, že jako příklad prodáváte sportovní nápoj. Při zahájení, ve stejnou chvíli, kdy se pokoušíte vytvořit oporu, je pravděpodobné, že možná budete cílit zejména na sportovce: náš nápoj pomáhá těžcí sportovci tvoří okraj . Tato hyper-segmentace přitáhne inovátory.

Ve skutečnosti je na trhu k dispozici jen tolik drsných sportovců. Kdykoli si u nich vybudujete status, rádi byste si lépe utvářeli své schopnosti, abyste přilákali neformální sportovce a dokonce i sedavé z nás.

Ale tyto pravděpodobné možnosti by možná možná i Obsah byl vypnut vaší ranou zprávou, že váš produkt je vhodný pro tvrdé bojovníky. Stručně řečeno, vaše dřívější sdělení může dokonce zmírnit váš pozdější růst.

Zde je další důvod, proč je marketingová analýza cenná. Tím, že budete chránit své analýzy stejně jako tuto úroveň, je pravděpodobné, že možná možná v reálném čase prozkoumáte, kdy se vaše počáteční odvolání začne zadrhávat. Pak budete vědět, kdy je čas změnit techniky (a že můžete prozkoumat brzy v případě, že vaše nová technika funguje).

Od té doby, co vytváříte tyto osobnosti kupující ‘bude již obsahovat techniku ​​remarketingu připravenou k akci.

Tip pro reklamu a marketing a marketing pro nováčky č. 4: Využití Insights from Advertising a marketing and marketing and Analytics Study

V době Mountainous Files si mnoho firem nepamatuje, že by záznamy, které můžete také obsahovat, jsou výhradně tak kompatibilní, jak je pravděpodobné, že s nimi možná možná dosáhnete. Soubory se stávají pouze záznamy s jednoduše odlišnou a analýzou. A to se stává vzácné jen tehdy, když můžete také obsahovat akční vědění, abyste si toho všimli.

Ve slovech, ve stejnou dobu, kdy vytváříte persony kupujícího a rozhodujete se pro svůj klíč metriky výkonu, s ohledem na hlavní cíl: jak si všimnete těchto záznamů? Za měření vaší angažovanosti na Twitteru se neplatí žádný poplatek v případě, že je pravděpodobné, že možná nebudete investovat prostředky do jejího zlepšení.

To je závěrečná část skládačky: rozpočtování pro okouzlení. Kompatibilní novinkou je, že marketingová analytika může natáhnout vaše finanční prostředky tím, že vám ukáže úspory, abyste našli v podstatě nejproduktivnější návratnost investic. Vzhledem k tomu, že utrácíte více, je pravděpodobné, že budete možná možná zaměstnávat chytřejší.

V tomto smyslu je marketingová analytika multiplikátorem síly. Je pravděpodobné, že možná možná také maximalizujete své finanční prostředky tím, že je použijete na úsporu, kterou budou nejcennější.

Reklama, marketing a marketing Tip pro nováčky č. 5: Ukončit hádání a původ nahoru Stoupající

Reklama a marketing a marketing a analytika jdou ruku v ruce. Neexistuje žádný potenciál stáhnout se do legendy vašich kampaní nebo zachytit to, co reklamy fungují, pokud nelze měřit úspěch. S vhodnou analytikou je pravděpodobné, že možná skončíte tápání v srdci noci a začnete být strategickí.

Pokud jste náhodou připraveni změnit marketingovou správnost ve vědu , projděte si řadu našich tipů pro analýzu digitálního marketingu.

See also  7 hlavních pilířů marketingové techniky Amazon