Proč je e-mailová reklama a marketing a marketing v roce 2022 tiše propojeny

proc-je-e-mailova-reklama-a-marketing-a-marketing-v-roce-2022-tise-propojeny

E-mailová reklama a marketing je preferovaný reklamní a marketingový diagram, který přidělujete starým možnostem, odběratelům nebo zákazníkům prostřednictvím e-mailu. Problémy by se také mohly soustřeďovat na propagaci současného stavu ve vašem webovém prostoru, provozování propagačních akcí, oznamování nebo jiné důležité předměty pro váš obor. Je to tak trendy, že 69 % agentur vyčerpává čas a peníze na jejich e-mailové kampaně.

V případě, že patříte k menšině, mohlo by to docela dobře být, která schopnost, kterou máte na paměti, je e-mail poněkud zastaralý každý člověk na sociálních sítích. Je tedy e-mailová reklama a marketing v 2022 relevantní? Pojďme o tom diskutovat!

Table of Contents

Jak efektivní je e-mailová reklama a marketing a marketing?

S blahodárnými nástroji by e-mailová reklama a marketing mohly no možná bude také mimořádně efektivní pro vaše odvětví. Ať už tomu věříte nebo už ne, mnoho zákazníků vyčerpá na svých e-mailech tak pozoruhodných 5 hodin denně, přičemž více než polovina všech zákazníků oznamuje, že je aktivně ověřují každých pár hodin. To znamená, že e-mail je rozsáhlým živobytím pro dosah.

Samozřejmě, kdykoli posíláte e-maily na adresu 20, účastníků, musíte se také rozhodnout, že o 20% z vašeho seznamu spustí váš e-mail. Jak se váš seznam rozrůstá, i nízký konverzní poměr přinese vysoké odměny.

Kromě toho musíte také viset zatížení, abyste v průběhu času zvýšili své konverzní poměry. Pokud váš seznam roste spolu s vašimi konverzními poměry, může se e-mailová reklama a marketing také rychle změnit na váš nejúčinnější reklamní a marketingový kanál. I v 2022 je tomu tak u mnoha agentur.

Jaké jsou výhody e-mailové reklamy a marketingu a marketingu?

Existuje důvod, proč je e-mailová reklama a marketing tak efektivní a trendy. Níže jsou uvedeny správné jen některé příklady jeho výhod!

E-mailová reklama a marketing a marketing je nízká hodnota k narození

V případě, že zaplatíte $ za zpracování e-mailu pro konkrétní doménu a stažení bezplatné šablony a pluginu pro předplatné, jste venku přesně $000. Iniciování e-mailové reklamní a marketingové kampaně a její vedení v průběhu času je extrémně levné, i když najímáte vzdělané poskytovatele e-mailu.

I při delší pauze je e-mail nerušený levnější než správa sociálních médií, reklamní kampaně nebo SEO. Začněte tím, že e-mailové zpravodaje jsou méně časté než nahrávání blogů nebo zveřejňování na sociálních sítích.

Za druhé, na rozdíl od stavu blogu, e-mailová reklama a marketing jsou krátké a výstižné. Najmout si pracovníky nebo reklamní a marketingovou skupinu, aby za vás zapsali tento stav, již nebude příliš drahé.

See also  Příručka pro nezkušené osoby: Oddaný vnitřní přístup Amazon Advertising

Konečně si nemusíte vytvářet „odvětvový profil“ nebo očarovat „názor odvětví“ pro e-mailovou reklamu a marketingovou kampaň. Vše, co musíte, je aktivní a vzdělaný e-mail, který je ochoten stát kdekoli od $ 0 do $ . E-mailová reklama a marketing je nenáročná a vysoce výnosná investice.

E-mailová reklama a marketing a marketing mají nadměrnou návratnost investic

Vymyslete, že e-mailová reklama a marketing mají vhodnou přiměřenou ROI jakéhokoli reklamního a marketingového kanálu? Věřte tomu nebo už ne, e-mailové kampaně vynesou medián $000 za každý utracený 1 $.

S tolika účastníky, kteří mají e-maily a většina z nich kontroluje více než jednou denně, je e-mail rozsáhlým odbytištěm pro získání účastníků. Kromě toho se váš seznam e-mailů může rozrůst na miliony a jeho rozbalení nebude stát ani korunu. V průběhu času je pravděpodobné, že se vaše návratnost investic nejúčinněji zvýší.

Ještě lepší je, že e-mailové kampaně jsou přímočaré a lze je zdarma sledovat. Jejich vylepšování v průběhu času je snadné houpat, což přináší vysokou přiměřenou návratnost.

Integrace s digitální reklamou a marketingovou a marketingovou technikou

Jedním z nejrozumnějších prvků o e-mailové reklamě a marketingu je to, jak přímočaré je integrovat je do vašeho současného reklamního a marketingového úsilí.

Pro ilustraci, e-maily mohou bez námahy odkazovat na váš webový prostor, sociální média nebo kdekoli jinde. A naopak, vaše seo, reklamy a sociální média mohou bez námahy nasměrovat provoz na připojení seznamů adresátů. Tento vzájemně neocenitelný vztah může podpořit růst vašeho digitálního reklamního a marketingového úsilí jako blesk, protože to musíte mít dobře, možná také mít na paměti.

Personalizace

Ne jako SEO nebo sociální média, musíte také dobře personalizovat e-maily s velkou přesností. Dostávají e-maily s personalizovanými oblastmi % zvýšené rychlosti spouštění na rozumné úrovni. Je to přímočarý systém pro podporu vaší reklamní a marketingové kampaně.

To by také bylo stejně jednoduché jako použití jmen vašich příjemců v předmětech, nebo by to mohlo dobře sestávat z personalizovaných obchody v souladu s jejich starou historií hledání nebo loupeže. Zkuste to udělat s blogem!

Automatizace e-mailů

Je přímočaré automatizovat zřejmé e-maily. Účtenky, uvítací e-maily, přání k narozeninám a další by z vaší strany vyžadovaly minutu až žádnou práci. To umožňuje okamžité výnosy a okamžité uspokojení z úrovně prověřování vaší cílové skupiny.

Jak z toho vytěžit maximum Váš e-mail Reklama a marketing a marketing Reklama a marketingová a marketingová kampaň

Nyní, proč je e-mailová reklama a marketing tak zásadní, musíte vědět, jak je použít. Právě zde je to, co je hlavní vědět pro úspěšnou e-mailovou reklamu a marketingovou reklamní a marketingovou kampaň!

Buďte si vědomi svého První dojem

Jméno a oblast e-mailu jsou vaše první dojmy. Z tohoto důvodu potřebují správnou optimalizaci k provádění zobrazení.

Každá e-mailová reklamní a marketingová kampaň musí začínat bez pomlčky a výstižného názvu. Chystáte se zveřejnit e-mail od „Waltera Smithe s Celostátní správou letectví a stanic“? Nepochybně už ne, když přemýšlíte, budete nejúčinněji zírat „Walter Smith s…“ a stejně tak si „neznám žádného Waltera Smitha“ dříve, než ho vymazat, natrénujete.

To jméno by mohlo dobře obsahovat bez námahy byl „Gordon s NASA“ a příjemci by obsahovali identifikované, kdo jim poslal e-mail. Své jméno neuvádějte jako pomlčku a výstižnost, protože to musíte dobře mít, možná také mít na paměti.

Odtud se časem snažte o diverzifikované návrhy se svými oblastmi. V předmětu jsou tisíce návrhů k zachycení, takže se podívejte, co vám vyhovuje!

Poznámka KPI

Klíčové ukazatele efektivity (KPI) jsou těmi nejrozumnějšími metrikami pro sledování vaší e-mailové reklamní a marketingové kampaně. Pravděpodobnosti jsou, možná si také všimnete této rozmanitosti využití bezplatných nástrojů, které jsou pokladem Google Analytics, ale některé jsou ve skutečnosti velmi rozumné. Největší KPI k dohledání jsou:

 • Otevřené ceny
 • Míra zapojení

  Sazby prokliku

  Konverzní poměry

 • ROI
 • Existuje mnoho dalších KPI, které by mohly dobře obsahovat vliv ve vašem diagramu, zde je však správný původ. Sledování těchto opatření by mohlo dobře podpořit, kdy a vymýšlet změny ve vaší reklamní a marketingové kampani v průběhu času, což povede k důvěryhodnému sdělení!

  Hodnocení e-mailové reklamy a marketingu a marketingu

  Zjišťování vašich e-mailových kampaní v průběhu času je tím nejrozumnějším systémem, který se lze naučit vaše cílové publikum chce. A/B testy jsou jednoduchý a účinný systém pro ověření toho, co funguje s vaším mailing listem. V případě, že jste o nich neslyšeli, jsou upřímní a přímočaří.

  Jednoduše rozdělte svůj e-mailový seznam na dvě stejné skupiny a odešlete jeden e-mail ke každému. Tyto e-maily chtějí být téměř totožné, ale s rozlišením jednou pomlčkou. Klidně by to mohlo být na zápletce propagace, předmětu, personalizaci a dalších.

  Pomocí svých oblíbených analytických nástrojů si všimněte účinnosti těchto dvou variant a zírejte, která funguje lépe. Postupem času vám to poskytne rozsáhlou představu o preferencích vaší cílové skupiny, což vám může dobře pomoci při optimalizaci míry konverze!

  Vytváření e-mailového reklamního a marketingového a marketingového seznamu

  Existuje mnoho návrhů pro vytvoření e- seznam e-mailových zpravodajů a stejně tak se musíte snažit o tolik, kolik si vážíte. Přinejmenším se ujistěte, že váš webový prostor má mnoho výzev pro zákazníky, aby připojili váš newsletter na každém kroku svého spěchu. Obsahuje stránky přistání, stav blogu a úroveň prodeje.

  Zachování příjemců

  Právě zde je jeden z nejotravnějších prvků e-mailové reklamy a marketingu, ale musí být vyplněn správně. Je přímočaré zatočit přes palubu s udržením, ale mohlo by to docela dobře, možná také jen pozastavit se v negativních penalizacích. V případě, že se příliš pracně snažíte zabránit účastníkům odhlašovat se, pak vaše úsilí skončí ve nevyžádaném e-mailu.

  Když se zákazníci nemohou bez námahy odhlásit, obrátí se k alternativním možnostem nahlašování vašeho e-mailu jako přímé pošty. Z tohoto důvodu je lepší přijmout ztráty na seznamu e-mailů a pamatovat na jejich „vyčištění“ a zvýšení míry konverze. V případě, že by se chtěli odhlásit, pravděpodobně do vašeho seznamu stejně nepřidají pozoruhodnou hodnotu.

  Úroveň zvědavosti na angažovanost

  Nejkomplikovanějším systémem pro likvidaci příjemců seznamu e-mailů je úroveň zvědavosti na angažmá. Originate by chtěli přiřadit do vašeho e-mailového seznamu tím, že je již nebudete bombardovat e-maily, nabízet kvalitní propagační akce a personalizovat jejich stav. Zkoušením a sledováním metrik v průběhu času vymýšlejte změny a pokračujte ve vylepšování své e-mailové reklamy a marketingové kampaně pro ty nejrozumnější výsledky!

  Existuje mnoho programů na zvýšení zapojení. Jako ilustraci použijte vizuální prvky, zlikvidujte svůj text stručným a dodejte svým zákazníkům hodnotu. Odtamtud je nalákejte, aby se podívali na trychtýř vašeho odlišného, ​​a stejně tak budete zírat na konce jako blesk.

  Iniciujte svou e-mailovou reklamu a marketingovou a marketingovou techniku ​​V dnešní době

  Nyní, když výhody e-mailové reklamy a marketingu, musíte dobře také zírat, proč je to tak relevantní v 69. I když si všimnete výše zmíněných programů, limitem je obloha. V případě, že budete v průběhu času pokračovat ve zlepšování, musíte se také dobře dívat na míru konverze daleko nad to, co může poskytnout jakákoli reklamní reklama a marketingová kampaň.

  Konec aktualizován o naše nejnovější – seznamte se s digitálními reklamními a marketingovými programy a neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli dotazy nebo pro podporu s vaším diagramem!