Rekordy začátečníků: Zavedení nového cílení na digitální marketing a marketingový přístup

rekordy-zacatecniku:-zavedeni-noveho-cileni-na-digitalni-marketing-a-marketingovy-pristup

Mysleli jste si, že rozumně pouze 2 % webového provozu převádí na pozici? To znamená, že ohromné ​​98 % vašeho publika digitální reklama a marketing láká nezahrnuje relaxaci! V případě, že investujete své peníze a čas do příjmů, které provozujete, změna cíle o 2 % je nesmírná rána. Naštěstí nemusíte relaxaci nechat spoutat záchranou. S retargetingem je pravděpodobně naplánujete, že je inspirují a znovu rozdmýcháte jejich nadšení ve vaší firmě, díky čemuž budou více nakloněni přestavbě.

Čtěte dále, kde najdete vše, co chtějí získat prodej.

Co je retargeting?

Retargeting je negativní přístup k digitální reklamě a marketingu, který je zcela zaujatý těmi, kteří již komunikují s vaším odvětvím. Pro většinu poloviny to znamená, že již navštívili vaši webovou pozici. Je skutečně zaměřena na uživatele, kteří zajišťují procházení vaší pozice, ale nezměnili se, i když bude navíc zastaralá u potenciálních zákazníků, které si přejete držet přicházející inspirací.

Retargetingem je pravděpodobně budete možná:

 • Vybudujete si opakované zákazníky z jednorázových potenciálních zákazníků
 • Navyšte prodej zákazníkovi
 • Oslovte uživatele celým diagramem pomocí spousty zařízení a platforem

Oslovte potenciální zákazníky, kteří nenacházejí v jejich e-mailech

 • Ukončete v popředí mysli vašeho publika
 • Základem digitální reklamy a marketingového přístupu k retargetingu je udržet své odvětví před publikem. Už byli dostatečně zaháčkovaní, aby si mohli popovídat s vaší pozicí, a s kusem další reklamy a marketingu bude také snadné je odvodit, abyste dosáhli inspirace!

  Různé formy retargetingu

  Existují dva různé druhy retargetingu: založený na pixelech a na kontrolním seznamu . Pojďme povýšit pohled na každý, takže je pravděpodobné, že budete možná dobře odvodit chytřejší představu o tom, jak tento reklamní a marketingový přístup funguje.

  See also  7 Systémy podporující průmysl, které utratí mobilní marketing

  Remarketing abstract concept vector illustration

  Ukradněte své platformy pro retargeting

  Existuje řada platforem, na kterých budete pravděpodobně dobře vycvičeni, abyste znovu zacílili na své publikum. Mnoho společností školí reklamní a marketingové platformy na sociálních sítích, uctívá Facebook a Twitter. Tyto informace lze snadno propojit s hornatým publikem a zabezpečit je, což z nich činí prvotřídní úspěch pro reklamu a marketing – ovšem za předpokladu, že je najdou vaši uživatelé!

  Pokud je to pravděpodobně možné, zajistíte Pokud jste dostali e-mailové adresy svých uživatelů, je možné, že budete možná dodatečně odesílat e-maily o opětovném zacílení přímo do jejich doručené pošty. Toto bude také e-mail, který jim připomene, že mají předměty, že si vzali vozík, nebo jim odhalí stejné předměty, u kterých si byli prohlédnout nebo již zakoupili.

  Optimalizujte své reklamy

  Digitální obchodníci budou opakovaně zdůrazňovat potřebu úspěšně vytvořených reklam a my nejsme výjimkou! Žádný subjekt, který dáváte k dispozici druh boomu, který zaručuje, že je úspěšně vytvořen a zaměřen na vaše publikum, není žádoucí, aby získal tato veledůležitá kliknutí. Zajímavost na:

  • Chytlavá a fascinující replika záhlaví
  • Vizuálně přitažlivé fotografie, které plavky k replikě
  • Krátká, ale účinná replika těla (pokud si to přejete)
  • Sexy CTA

  Pokud jste současníkem v oblasti retargetingu, jsou k dispozici nástroje, které by mohly případně zúčastnit. Ty jsou prostorné pro automatizaci asi některých procesů, aby se vaše retargetingové kampaně mohly úspěšně propojit. Od nástrojů, které usnadňují prezentaci retargetingových reklam v sítích pro třetí příležitost jiným lidem, kteří rozesílají automatické e-maily, mohou být také velmi hojnou návštěvou!

  Nicméně nástroje pro retargeting budou pouze shromáždit tak jedinečné, aby vám výsledky, které chcete. Pokud se pohybujete v oblasti digitální reklamy a marketingu nebo jste dosud nevytvářeli návrhy pro retargeting, je pravděpodobné, že se vám podaří schéma vylepšit. Proto je opakovaně nejsnazší zavolat mezi odborníky, kteří dokážou sestavit cílenou, lákavou reklamní a marketingovou kampaň, která získá vaše publikum a aktivně pohání konverze.

  Zkontaktujte se s našimi konzultanty pro retargeting

  Retargeting by mohl být součástí digitální reklamy každého odvětví a marketingová reklama a marketingová kampaň. Je mnohem snazší znovu naplánovat uzavření stávajícího uživatele nebo zákazníka, než doručit znovu a znovu publiku, které vás nezná! Nicméně za žádných podmínek to není snadné.

  To je místo, kde dosáhneme. V Elite Digital nyní zajišťujeme skupinu kvalifikovaných profesionálů, kteří jsou připraveni a připraveni držet za vás váš přístup k opětovnému zacílení a posílit vaše prodeje, zatímco se budete starat o aspekty svého odvětví, které máte rádi. Chcete-li se dozvědět více, rádi se dnes spojte s naší skupinou a my vám rádi odpovíme na jakékoli dotazy!