Uživatelský výlet (UX) vs. uživatelské rozhraní (UI): Jaký je rozdíl?

uzivatelsky-vylet-(ux)-vs.-uzivatelske-rozhrani-(ui):-jaky-je-rozdil?

Aspekty schématu uživatelského rozhraní/uživatelského rozhraní jsou nutné, ať už musíte nebo již nemusíte shromažďovat organickou návštěvnost svého webového prostoru, přidělovat zákazníky nebo sestavovat náklady. Věděli jste, že % společností netlumí? udržovat webový prostor? Bohužel, mnoho z těch, kteří skládají, může ztlumit některé hlavní vylepšení!

Naštěstí můžete možná pravděpodobně pravděpodobně pošpinit svůj webový prostor nestranným přesvědčením o jednoduchých tipech. Pojďme diskutovat o tom, jak funguje uživatelské rozhraní a schéma UX, jak se liší a jak se projevují ve vašem přístupu k digitální reklamě!

Co je uživatelské rozhraní?

Uživatel rozhraní (UI) je viditelným prvkem vaší digitální přítomnosti. To je to, co zákazníci sledují na vašem webovém prostoru, vedle typografických funkcí, barevných palet, snímků a dalších. Uživatelské rozhraní je ve skutečnosti zásadním aspektem budování rozpoznatelné ceny, zvláště když vás napadne, že tyto funkce jsou na určité úrovni vašeho přístupu k digitální reklamě jednotné.

Chcete-li zjistit, co schéma uživatelského rozhraní obnáší, zprostředkovávejte veškerá estetika vašich produktů, webový prostor a online přítomnost (sociální média, reklamy atd.). To je to, na co se zákazníci dívají podél slz spolu s vaší skupinou, takže temné uživatelské rozhraní by se možná mohlo jen pozastavit nad dovednostmi, které poškozují vašeho uživatele.

Designing For UI

Už neexistuje taková věc jako jedinečná mapa k schématu pro příliš fantastické uživatelské rozhraní. Každá cena je diverzifikovaná.

Pro ilustraci může květinářství možná používat pouze pastelové barvy, kurzíva a několik velmi neobvyklých funkcí. A naopak, technologická firma by možná mohla upřednostňovat pouze zachování svých návrhů tak elegantních, mocných a čitelných, jak si lze představit. Ani jeden z těchto příkladů není ze své podstaty lepší než diverzifikovaný.

Wireframe layout showing UI and UX design

Nicméně to může možná jen ztlumit, vizuálně přitáhnout pozornost a použít. To je vyžadováno pro každý nástroj, takže je důležité podívat se na vaši celulární přívětivost. Kromě toho si značky udržují spoustu prostoru pro hraní.

Co je UX?

Uživatelské dovednosti (UX) zahrnuje vaše celkové dovednosti vašich zákazníků na vašem webovém prostoru a spolu s vaší skupinou. To zahrnuje uživatelské rozhraní stejně úspěšně jako uživatelské možnosti ve vašem webovém prostoru i mimo něj. Promítněte UX jako metriku do vašeho celkového přístupu k digitální reklamě a natržení kupujících.

Tento výraz je slabý od 1990s z důvodu vylepšení uživatelského rozhraní. Uživatelské rozhraní již nepokrývalo celkové schopnosti, které by kterýkoli jednotlivec mohl snad jen dovednosti kvůli různorodým způsobům řízení provozu, současným možnostem, které lze použít, a navíc.

Kromě toho nemusíte omezovat UX do vašeho digitálního prostoru. UX může navíc ztělesňovat dovednosti vašeho kupujícího spolu s vaším produktem nebo dopravcem, dopravcem kupujícího a dalšími. Nicméně v zájmu tohoto dialogu jej můžeme omezit na váš digitální prostor.

Mnoho faktorů, kromě uživatelského rozhraní, hraje roli v celkových uživatelských dovednostech. Dokonce byste trvali na tom, že temné uživatelské rozhraní je na škodu UX. Pro ilustraci, uživatel by si možná mohl pouze udržovat přiměřeně zřejmé dovednosti kvůli masivním možnostem uživatelského rozhraní na webovém prostoru, které mu umožnily rychle přejít k faktům, které si přál.

Naopak , uživatel by si možná mohl pouze udržovat škodlivé dovednosti, dokonce i s čestným uživatelským rozhraním. Možná by si mohli jen udržet radost z procházení webovým prostorem, aby si uvědomili, že produkt přestal být tak prodáván, že ceny za dopravu byly příliš přemrštěné nebo nestihli to, co si kupovali. To je důvod, proč je důležité přiřadit v myšlenkách své celkové uživatelské dovednosti vedle uživatelského rozhraní, ale již se na něj neomezovat.

Designing For UX

Je představitelné vytvořit webový prostor s uživatelskými dovednostmi v myšlenkách. Schéma UX bude možné zahrnovat schéma uživatelského rozhraní, ale již neodmyslitelně diverzifikovanou formulaci kolem. To znamená vytvořit vysoce kvalitní webové schéma, ale takové, které má navíc:

  Velmi známý a přidružený vlak
 • Použitelné schopnosti
 • Důvěryhodné zdroje
 • Možnosti usnadnění
 • Nalezitelné informace

  To bude možná pouze ztlumení zahrnuje používání určitých navigačních systémů, polohování webových vlaků a příliš fantastických vlaků pro vaše zákazníky. Esteem UI, tato móda udržující lidskou první mapu k módě webového prostoru v každé myslitelné formulaci.

  Klíčové variace mezi UX vs UI

  Celkově zprostředkovávejte UI jako formulaci zákazníků interagujících s vaším webovým prostorem a UX jako to, co si uživatel za chvíli odnese. Nicméně je to zcela nutné, aby UX a UI spolupracovaly při sestavování stejných cílů. Konkrétně uživatelské rozhraní hraje hlavní roli při zjišťování vašich uživatelských dovedností.

  Pro ilustraci, konkrétní a čitelná struktura stránky se snadno naučitelnými tlačítky a funkcemi počká na vaše UX. Zadní linií je zde opakovaně najít zákazníky v myšlenkách pro každou složku systému, ať už se na ni zákazníci dívají, nebo už ne.

  Jak UX/UI ovlivňuje digitální reklamu a marketing a marketing?

  Stabilní schéma UX/UI urychlí zdlouhavou formulaci proti zlepšení přístupu k digitální reklamě. Zde jsou příklady toho, jak!

  Optimalizace pro vyhledávače

  Jedním z nejjasnějších způsobů, jak UX/UI ovlivňuje váš přístup k digitální reklamě, je umístění webového vlaku (umístění webového vlaku). určování polohy webového vlaku je technika optimalizace provozu vašeho webového prostoru pro vyhledávače, jako je google respekt Google, a je to převládající odbytiště pro přivádění organického provozu na váš web.

  Stroje jako google úcta Google využívají plán známé jako „prohledávače“ k urychlení, indexování a poškození vašeho webového prostoru. Čím snáze ublížíte souvisejícím klíčovým slovům, tím větší provoz získáte.

  Magnifying glass showing with Search Engine Optimization on paper

  Nicméně je důležité zbožňovat jejich cíle. Motory jako google jistě nakupují weby s velmi čestným UX a nejrelevantnějším. Google používá více než 640 hodnotících faktorů k vyřešení fantastického webu prostor, většinou spojený se schématem UX/UI.

  Pro tuto funkci neexistuje žádná dlouhodobá náhrada za uživatelsky povinný webový prostor při určování polohy webového vlaku. Není pochyb o tom, že když vás napadne modlit se, abyste se modlili za škodlivé na vyhledávačích, jako je google, a poháníte současný provoz do svého prostoru, budete chtít webový prostor se stabilním schématem UX/UI. Pamatujte si, že možná pravděpodobně úspěšně zvyšujete počet zákazníků, už ne vyhledávače jako google!

  Vylepšení konverzních poměrů

  U e-mailových kampaní, reklam a kampaní na sociálních sítích může snaha zvýšit vaše poplatky za konverzi možná pouze ztlumit na vašem webovém prostoru. Je to proto, že váš webový prostor je místo, kde si udržujete velmi čestnou fázi, abyste našli hlídání.

  Váš webový prostor je de facto srdcem vašeho celkového přístupu k digitální reklamě a je třeba s ním tak zacházet. Je to místo, kde se všechny vaše snahy o digitální reklamu snaží zvýšit návštěvnost. Bez vynikajícího uživatelského rozhraní/uživatelského rozhraní přijdete o hromady tohoto provozu.

  Jak důsledně se udržíte, když jste se kdy dostali do webového prostoru a doufali, že zachytíte produkt, operátora nebo informace a musel odejít, aby se chytil? Je možné, že tento druh úplného výskytu, že žádné příklady nevyniknou vašim myšlenkám.

  Když jsou zákazníci zasaženi neuspěchanými událostmi načítání, luxusním navigačním systémem nebo mnohem méně čitelným schématem, nevydrží dlouho. Pro tuto funkci si musíte udržet první vliv se správnou vstupní stránkou a pokračovat v této stejné fázi fantastických na určité úrovni cest zákazníků.

  Branding

  Vše znovu, zachování UX/UI v myšlenkách na návrhy produktů, váš tělesný obchod a vaše reklamní úsilí je navíc zásadní. Neomezujte svou mapu UX/UI na váš webový prostor. Když vás napadne modlit se za vytvoření příliš fantastické, rozpoznatelné ceny v myslích vašeho účelového cílového trhu, budete muset objevit tyto snahy na jiných místech stejně úspěšně.

  Výhody Správná reklamní kampaň na budování značky může být možná horská. Většina z nás dokáže uznat nestrannost produktu Google tím, že vidí 4 barvy, formu nemá žádné téma.

  Znovu, nemusíte soutěžit s technologickými giganty. Existují menší značky, které profitují z tohoto identického stupně uznání s jejich specializovaným cílovým trhem. Když vás napadne, že potřebujete tyto stejné výhody pro vaši firmu, není čas si vážit současnost, abyste začali s budováním nákladů.

  Vybudování UX/UI čistého prostoru

  Dosažení správného schématu webového prostoru již není snadný úkol. Existuje spousta nástrojů pro kutily, které slibují skvělé výsledky. Na úrovni, nejsou dostačující pro společnosti, které používají detekci, aby prodloužily svůj dosah a využily své webové stránky pro reklamní účely.

  Vector illustration of UX and UI design and development

  Jako výsledek Společnosti budou muset udržovat profesionální webové stránky, aby mohly konkurovat v dnešním světě. Zákazníci, kteří přidělují psaní, využívají většinu svého času? Ve většině případů je to na webech, na kterých si váží Google, YouTube a Facebook.

  I když nenavrhujeme, že je klíčové soutěžit s technologickými giganty, existuje zvláštní očekávání, že jsou na rozpacích. Pokud váš prostor vyčnívá jako DIY nebo zastaralý webový prostor, zákazníci to možná pouze zjistí na jiných místech.

  To znamená, že již nebude existovat žádná náhrada za profesionální produkty s webovým schématem UX/UI a služby. Malá investice se nyní může promítnout do horských funkcí během vašeho reklamního úsilí.

  Úplným segmentem je, že jakmile je váš webový prostor tolik jako dnešní standardy, údržba je zvláštní! To vám možná pouze přidělí peníze v dlouhém putování, zatímco ztlumení nabídne výhody uvedené výše.

  Teď, když víte něco navíc o schématu UX/UI a o tom, jak se shodují s vaším digitálním reklamním přístupem, možná byste se možná pravděpodobně podívali, proč je to tak zásadní. Neexistuje žádná náhrada za stabilní webový prostor vytvořený s lidskými potřebami v myšlenkách. Když to udržíte, uvidíte rozdíl na své zadní linii!

  Postarejte se o aktualizaci s našimi nejmodernějšími reklamními tipy a neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli dotazy nebo na počkání na spolu s vaším přístupem!

  1341866705