5 Suave Holiday Marketing a marketingová řešení pro rok 2022

Věděli jste, že marketingové rozpočty jsou na určité úrovni sezóny raketoplánů mnohem vyšší? Již není nejúčinnější, že kliknutí na webové stránky a umístění webových stránek návštěvníci získávají větší hodnotu od dalších nakupujících, kteří procházejí online dárky na určité úrovni sezóny kyvadlové dopravy. Pokud jste malý průmyslník, možná byste chtěli získat konkrétní možnosti, pokud pravděpodobně budete pravděpodobně ve skutečnosti nosit techniku ​​digitálního marketingu, která vyniká pro marketing na dovolené! Už není konkrétní, čeho dosáhnout? Zachovejte čtení pro řešení marketingových technik, které potenciály jsou, které pravděpodobně také využijete!

1. Udělejte údaje o daru

Potenciální možnosti jsou, že pravděpodobně budete mít ve skutečnosti webovou stránku, která má navíc weblog, což je neuvěřitelný rozdíl, pokud chcete upozornit na několik vašich nejúčinnějších produktů pro vaše zákazníky.

Přidáním příručky odměn do vašeho webového blogu je pro lidi jednodušší klikat na mapu a podepsat to, co si chtějí koupit, než bezcílné procházení vaší webové stránky. Když jim dáte jednu věc, na kterou mohou kliknout, zdá se, že na tyto produkty navíc kliknou, což vám poskytuje vyšší pravděpodobnost, že to povede k prodeji.

Úplně nejlepší na tom je, že už nemusíte omezovat tuto příručku odměn na úchvatnou. Zdá se, že pravděpodobně dobře získáte několik průvodců odměn, abyste je získali jako další rady pro své cílové diváky.

Možná můžete být navíc Enthusiastic In

Například vaši cíloví diváci by možná mohli být také vysokoškoláci ve východních USA. Nicméně potenciálem je, že to pravděpodobně také zkazíte navíc. Robte se v mýtu a vytvářejte příručku pro odměny pro studenty tím, že ji rozdělte na několik dalších průvodců odměn, které se podobají:

  • Co u nás koupit tuto sezónu
  • Příručka odměn pro vaši přítelkyni
  • Úplně nejlepší dárky pod 50 $ v této vánoční sezóně
Holiday marketing odměna handbook keep - papírové pouzdro s drátem v protikladu k pytlovině plátna

Existuje tolik řešení, že potenciály jsou, pravděpodobně se také vydáte, abyste zacílili na své diváky s poněkud spoustou druhů řečí, které s nimi diskutují.

2. Používejte elektronickou poštu jako marketingové a marketingové ujednání

Bylo by také snadné nechat svůj e-mailový kontrolní seznam na určité úrovni rušné prázdninové sezóny spadnout na vedlejší kolej, nicméně to by byla pravděpodobně chyba.

Budete muset využít svůj e-mailový marketing jako vynalézavou techniku ​​prázdninového marketingu, se kterou budete pravděpodobně konkurovat i jiným společnostem než jiným společnostem, jejichž potenciálem jsou možnosti.

Dáváte však přednost tomu, aby vaše e-maily vynikly. V případě, že příjemci vašich e-mailů dostávají během svátků stovky dalších e-mailů, rozhodně už nebudou chtít vyčerpat minutu otevřením každého těla. To je důvod, proč byste raději, aby otevřeli okouzlující váš.

Chcete-li toho dosáhnout, možná budete chtít, aby váš marketingový marketing byl neobvyklý. První věc, která vyskočí na příjemce vašich e-mailů, je vaše pole.

V případě, že váš e-mail obsahuje jednu věc o vašich produktech nebo produktech a službách pro primárně nejpoutavější kyvadlovou dopravu, která odmění váš drahocenný, pak je možné, že si pravděpodobně také vytáhnete svůj e-mail o tom s příručkou k získání především ty nejzajímavější dárky.

Například by se také podíval na jednu věc, kterou zbožňuje:

Překvapte svou milovanou osobu lezením na Bali během těchto dvanácti měsíců – a získejte vše, co chcete, kliknutím sem

I když to chytne jejich pozornost, už to není přehnaně prodejné, takže je to hned nevyhodí do premisy.

Navíc jim dáváte motiv otevřít váš e-mail a začít klikat na mapu!

3. Použijte Video Marketing přímo podle mapy prázdnin

Přibližně 86 % společností protestuje proti tomu, že jejich produkty nebo produkty a služby již nekupuje tolik jako jeden zákazník z videa z jejich video marketingové techniky. Pokud to uděláte přes svátky, toto množství určitě vzroste.

Vyvolání prázdninových emocí u vašich cílových diváků je žádanou složkou video marketingu. Budete potřebovat, aby se ve skutečnosti cítili, aby byli pohnuti jednat.

Níže je uvedeno několik řešení, jak začít vydělávat:

  • Získejte pouze téma dovolené napříč produkty, které poskytujete
  • Přizpůsobte své jméno akci, abyste poradili demografickým skupinám o dovolené, když se v této sezóně zaměřte na pozornost
  • Vyvolejte emoce, které trávíte s rodinou přes svátky
Vektorové ilustrace video marketingu

Video marketing je bezpochyby jedním z mnoha extra mocných marketingových řešení, takže pokud je proveden úchvatně, je to neuvěřitelný plán, jak se během svátků odlišit od svých konkurentů.

4. Nabídněte poskytovatele dárkového balení

Pokud si zákazník objednává spoustu dárků online, víte, že když tyto dárky obdrží, bude muset před svátkem vyčerpat trochu času jejich balením.

Jako průmyslový, potenciály jsou pravděpodobně dobře pravděpodobně také snést různé představovat odměnu-balení produktů a služeb, aby jejich životy přímočařejší. Tímto způsobem se na určité úrovni sezóny kyvadlové dopravy odlišujete a životy zákazníků jsou přímočařejší. To znamená, že mají schopnost vyvinout se správně ve správného zákazníka, protože možnosti jsou, pravděpodobně s nimi budete mít také víru a vztah!

Nicméně, pokud toho dosáhnete, nechcete to snadno dát jako možnost, když to řeší online. Budete muset propagovat, že možnosti jsou, budete pravděpodobně dobře pravděpodobně také nést tohoto poskytovatele.

Proč? Přisuzujeme vám, že oslovíte další z nás, kteří by v jiném případě nebyli s pohledem upřeným na svého úkolu! Nicméně musíte jim umožnit, aby poznali možnosti, pokud pro ně možná budete balit dárky, možná by to byl motiv, kdy by se rozhodli, že se o vašem úkolu rozhodnou přes jednu konkrétní osobu, která prodává stejné produkty!

S miliardami zákazníků na sociálních sítích, pokud již nepoužíváte marketingovou techniku ​​sociálních médií, pak vám chybí. Existují stovky možností řešení, z nichž pravděpodobně také pravděpodobně odjedete, a hromady různých platforem, z nichž možnosti jsou, pravděpodobně také získáte primárně většinu stejně efektivně.

Čeho jste tedy schopni dosáhnout, abyste v marketingových kampaních na sociálních sítích vynikli?

Doručovací materiál vytvořený klientem

Jedním ze schémat, jak získat marketingovou kampaň, ke které ostatní z nás přitahují, je mapa obsahu vytvořeného uživateli. To přitahuje slávu proveditelných zákazníků vyplývajících z toho, že je zapojíte do systému.

Například, pokud by si od vás zákazník koupil jednu věc a napsal o ní příspěvek, je možné, že ji pravděpodobně také přepošlete. Kromě toho, možnosti jsou, pravděpodobně pro ně pravděpodobně použijete hashtag pro rady, takže potenciály je možná získáte, po kterých potenciálech je možná dobře pravděpodobně také přemístíte do svých absorbčních kanálů (toto výhody vám i vašemu klient ve stejnou dobu!).

To je skvělé pro prázdninové kampaně vyplývající z toho šíří poněkud spoustu zábavy.

Vytvořte hashtag k navrhovanému zapojení

Dalším skvělým schématem, jak získat maximum z marketingu na sociálních sítích, je využít hashtagy, které vynikají pro sezónu raketoplánů. To může pravděpodobně také vést k úplné marketingové kampani vytvořené uživateli (první doporučení), nebo by to byl také prostě hashtag, který zákazníci podstoupí, když budou přemýšlet o vašem malém průmyslu.

Teorie poskytovatele sociálních sítí

Navíc by to bylo také na rozdávání. Chcete-li toho dosáhnout, každý jednotlivec, který si koupí produkt nebo poskytovatele od potenciálů, pravděpodobně také použije hashtag, který vyděláte. V nejvyšším týdnu, možnosti jsou, že se pravděpodobně dobře pravděpodobně také rozhodnete pro jednoho šťastného výherce, který získá bezplatnou odměnu na svátky, kdo bude veteránem vašeho hashtagu. To může pravděpodobně také povzbudit další z nás k nákupu od vás, protože mají jinou, aby zajistili jednu věc!

Obvyklý marketing na sociálních sítích a marketing s prázdninovou stezkou

I když použití hashtagů nebo spuštění marketingové kampaně vytvořené uživateli jsou skvělá řešení, potenciály jsou, pokud pravděpodobně budete také strhující používat vaše sociální média na trhu tak, jak byste to nejčastěji dělali, nicméně s extra prázdninovým zvratem.

Abyste toho dosáhli, možnosti jsou, pravděpodobně budete pravděpodobně také ústřední úrovní na jedné platformě nebo použijete spoustu různých, abyste diverzifikovali dosažení, které se chystáte vydělat. Potenciálem je například to, že pravděpodobně budete také zveřejňovat/propagovat na Fb, Instagramu, Twitteru a TikTok, když budete mít úplný kalendář.

Zdá se, že budete pravděpodobně dobře chodit s propagačními akcemi na své stránky na sociálních sítích, zveřejňovat příspěvky o dovolených a výprodejích a propagovat pomocí placených marketingových reklam, co nabízíte na sezónu raketoplánů.

Digitální marketing a marketing Přímo podle mapy prázdnin

Musíte mít možnosti, že byste pravděpodobně raději dosáhli dopadu pomocí svého digitálního marketingu na určité úrovni této prázdninové sezóny, možná byste chtěli získat zejména zvýšení zisku z těchto řešení.

Tím, že vyniknete mezi svými zákazníky a nakupujícími, získáte během svátků další zákazníky.

Ať už se potácíte k načítání nejvíce ze všech druhů sociálních médií, abyste získali přístup k informacím o vašich propagačních akcích a dovolených, nebo si vybíráte pro snadné poskytování produktů a služeb zabalujících odměny, upřednostníte načítání konkrétního doručení. marketing brzy.

Pokud jste připraveni nést efektivně optimalizovanou techniku ​​digitálního marketingu pro letošní svátky, pak nás raději kontaktujte v Elite Digital. Zaměřujeme se především na to, abychom byli všichni ušima k vašim cílům, ukončili systém a získali průlomové kampaně!

Robert Burko

Robert Burko

Robert Burko je CEO a zakladatel Elite Digital, jedničky v digitální marketingové agentuře v severních USA. S dvacetiletými zkušenostmi v současnosti vede více než 95 z nás v různých zemích a je identifikován jako jeden z hlavních kanadských odborníků na digitální marketing. Jako klíčový myšlenkový vůdce v prodejním průmyslu a oceněném podnikateli se Burko objevil v národní televizi, rádiu, podcastech a v nekonečných tištěných publikacích a blozích po celém severu USA. Kromě toho je profesorem digitálního marketingu a marketingu a sociálních médií v Torontu.


Check Also

succeeding-in-the-put-up-covid-world:-10-strategies-a-digital-marketing-and-marketing-agency-can-remodel-your-industry-in-2023

Succeeding in the Put up-COVID World: 10 Strategies a Digital Marketing and marketing Agency Can Remodel Your Industry in 2023