Znovu definováno vzrušení: Dvacátá výroční příležitost Elite Digital

Dne 12. července 2023 společnost Elite Digital přivítala každého člověka na našem hlavním pracovišti, abychom si dokonale užili naše dvacáté výročí. Tato významná událost představuje vyvrcholení dvou dlouhé doby náročné práce, překonávání výzev a poskytování marketingové a marketingové dokonalosti na každém kroku. Hromadění kolektivně bylo hned plné zábavy, volného času, překvapení a rizika zhodnotit naše úspěchy za poslední dva dlouhou dobu.

Ogle The Magic Unfold For Yourself

Tématická slavnostní agenda

Chcete-li vlastnit perfektní čas 20 let práce jako posádka

12:00 – 12:45: Elitní digitální městský koridor

Zaměstnanci Elite Digital sedí na místě s tématikou parku na radnici Elite Digital.

Hromadné hromadění jsme zahájili společně v našem vyspělém místě s řadou prezentací, které vyzdvihují hodnotné možnosti Elite Digital; prozkoumali jsme přílohu, všechno to začalo, přílohu, kterou jsme byli, a přílohu, kam směřujeme. Uvažování o milnících, úspěších a neuvěřitelné posádce, která přispěla k našemu naléhání, bylo hned po pohybu. Dodatečně přikládáme k obydlí maskovací maskovací masku, abychom se ujistili, že by každá osoba mohla dále trénovat vedle sebe a společně s našimi virtuálními pracovníky si užít dokonalý čas.

Chcete-li vlastnit perfektní čas 20 let předávání výsledků

12:30: Nabídka jídla

Ohromné ​​množství jídel na stole s pracovníky Elite Digital připravenými k servírování.


Aby se vitalita každého člověka zvýšila, St. Louis Wings připravil delikátní hostinu pro celou posádku, aby si ji užila. Chutné menu zahrnovalo 35 liber křídel, různé salátové mísy, vegetariánské pokrmy milující quesadilly a zajímavá křídla na bázi rostlin a opravdu hodně hranolků.

Zaměstnanci Elite Digital sedí a jedí ve své půjčovně s tématikou parku na hlavním pracovišti.

Chcete-li vlastnit perfektní čas 20 let zmírnění stresu klientů

13:00 – 16:00: Masáže pracovníků

Zaměstnanec Elite Digital dostává povzbuzení.

Chtěli jsme našim pracovníkům dát spoustu dobrot jako odměnu za namáhavou práci každého člověka. Zaměstnali jsme dva vzdělané odborníky na masáž, aby poskytovali masáže v naší odlehlé „kajutové místnosti“, což je tematická místnost s dřevěným obložením, člověkem rozdělaným ohněm a spoustou dekorací s kajutou. Tato lhostejná oáza nabízela opravdový pronájem, aby si účastníci ataku navíc užili omlazující cestu a zmírnili pracovní stres.

Můžete být nedočkaví

Chcete-li vlastnit perfektní čas 20 let opakovaného předávání neočekávaného

13:30 – 14:30: Zvířata přicházejí!

Generální ředitel společnosti Elite Digital a ředitel digitálního marketingu sedí na podlaze vedle želvy.

Účastníci se pustili do vzrušujícího zvířecího dobrodružství s Arms on Exotics. Ponořili jsme se do přírodních divů Afriky a setkali jsme se s ideálním Arou, přitažlivým obrovským hadem a inteligentní kočkou Savannah Cat. Tato mimořádná cesta zavedla webovou stránku v našem parku a nabídla ještě nějaké jiné místo pro ty, kteří si vzali polovinu jídla. Náš štáb pořídil několik neuvěřitelných záběrů a vytvořil trvalé vzpomínky.

Kreativní ředitel Elite Digital drží papouška ara.

Chcete-li vlastnit perfektní čas 20 let elitní magie

13:30 – 14:30: Procházka Kouzelníkem

Kouzelník na procházce předvádí kouzelný trik se zaměstnancem Elite Digital.

Co se společně hromadí s trochou magie? Abychom připomněli dva dlouhé časy „Elitní magie“, zaměstnali jsme talentovaného Royce, kouzelníka, který každého ohromil sugestivními triky a iluzemi. Royce bez komplikací přesunul všechny záměry do hromadění kolektivně a nechal každého člověka v obavách. Účastníci prokázali své uznání za jeho obratné schopnosti, což z něj činilo skutečně magickou účinnost.

Kouzelník provádí kouzelný trik u piknikového stolu s využitím karet a fixu.

Chcete-li vlastnit perfektní čas 20 let studeného úspěchu

14:30: Přijíždí zmrzlinový vůz

Čtyři pracovníci z Elite Digital stojící před značkou firmy se zmrzlinou.

Aby bylo možné naše vzrušující výročí společně nashromáždit na existujících sladkostech, naservírovali Joe a jeho posádka dobrou cestu zmrzlinářským autem. Posádka si užila spoustu lahodných pochoutek s příchutěmi pro každé patro. Bylo to hned jako nostalgická lahůdka, která přidala potěšení do chvil sdílených s kolegy a spolupracovníky.

Zaměstnanec Elite Digital popadl zmrzlinový kornout z náklaďáku.

Oslava dvou desetiletí dokonalosti

Měli jsme obrovskou radost, že si můžeme připomenout dvacáté výročí Elite Digital, milník, který by nebyl představitelný bez obětavosti a namáhavé práce našeho vynikajícího týmu. Hromadění kolektivně bylo hned jako svědectví o neuvěřitelném moey, do kterého jsme se pustili, a touhách, které jsme společně uskutečnili.

Zápas byl nabitý reflexí, potěšením a kolektivním nahromaděním, když jsme ocenili neuvěřitelné úspěchy Elite Digital za poslední dvě desetiletí. Vyjadřujeme naši upřímnou vděčnost každému člověku, který se k nám připojil při oslavě této významné příležitosti, povznesl přípitek na předchozí a přijal slibnou budoucnost, která leží před námi.

Láká vás stát se členem naší posádky? Kontaktujte nás co nejdříve!

Robert Burko

Robert Burko

Robert Burko je CEO a zakladatel Elite Digital, přední digitální marketingové a marketingové společnosti na severu USA. Po dvou desetiletích cesty vede v současné době více než 95 z nás v několika málo zemích a je uznáván jako jeden z hlavních kanadských konzultantů pro digitální marketing a marketing. Jako hlavní myšlenkový šéf v oblasti propagace a marketingu a úspěšný podnikatel se Burko objevil v národní televizi, rádiu, podcastech a v neomezených tištěných publikacích a blozích po celém severu USA. Kromě toho je profesorem digitálního marketingu a sociálních médií v Torontu.